Šeštąjį pralaimėjimą Italijos krepšinio čempionate patyrė pirmenybių lyderis Trevizo "Benetton" klubas su Ramūnu Šiškausku. Jis 72:95 (13:22, 28:21, 16:28, 15:24) nusileido Bolonijos "Climamio" komandai. Nepaisant nesėkmės lietuvio ekipa išliko čempionato lydere ir antroje vietoje esantį "Climamio" klubą lenkia trimis pergalėmis.

Nors susitikimo pradžioje rezultatas dar buvo apylygis (7:9), pirmojo kėlinuko pabaigoje 13:2 spurtavę Bolonijos krepšininkai atitrūko (22:9). Vis dėlto antrajame ketvirtyje svečiams iš Trevizo, daugiausiai Ramūno Šiškausko pastangomis pavyko sušvelninti skirtumą iki dviejų taškų (39:41).

Po pertraukos iniciatyvą į savo rankas tvirtai perėmė aikštelės šeimininkai, kurie netruko įgyti dviženklę persvarą, o mačui baigiantis ji viršijo ir dvidešimt taškų.

Rezultatyviausiai "Climamio" ekipoje žaidė Rubenas Douglas, pelnęs 25 taškus. Matjazas Smodisas įmetė 19, o Stefano Mancinelli – 17 taškų.

"Benetton" ekipoje puikiai rungtyniavo Ramūnas Šiškauskas. Jis surinko 25 (dvitaškiai 2/6, tritaškiai 6/6, baudos 3/4) taškus. Taip pat lietuvis atkovojo 2, o perėmė 1 kamuolį, 2 kartus rezultatyviai perdavė kamuolį, išprovokavo 4 varžovų pražangas, tačiau 2 kartus suklydo.

Trevizo komandoje dar pasižymėjo Andrea Bargnani, pelnęs 12 taškų, Matteo Soragna, įmetęs 11 ir Marcusas Goree, surinkęs 10 taškų.

Sėkmingą seriją mačų tęsia Rimantas Kaukėnas ir Kantu "Vertical Vision" ekipa. 32 turo rungtynėse R.Kaukėno vedama ekipa svečiuose 90:82 (25:21, 24:29, 21:15, 20:17) nugalėjo Udinės "Snaidero" klubą.

"Vertical Vision" pirmavo beveik visą rungtynių laiką. Trečiojo kėlinio pabaigoje įgiję 5 taškų persvarą (70:65), svečiai iš Kantu neleido sukurti intrigos. Per likusį laiką "Snaidero" nepavyko sumažinti skirtumo bent iki 4 taškų.

Svečių vedlys į pergalę buvo R.Kaukėnas. Gynėjas iš Lietuvos per 36 minutes surinko 22 taškus (6/8 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 4/5 baudų metimų) ir aštuntąjį kartą šį sezoną perkopė 20 taškų ribą. Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

"Vertical Vision": Rimantas Kaukėnas 22 taškai, Brettas Blizzardas 18 (21 minutė), Albertas Mirallesas 15, Siniša Kelečevičius 12.

"Snaidero": Johnas Wallace'as 17, Eddie Shannonas 16, Urošas Slokaras 14 (15 atkovotų kamuolių), Nikos Vetoulas 11.

Pergalingai rungtynes baigė ir Sienos "Montepaschi" ekipa, kuriai dėl kojos traumos padėti negali Mindaugas Žukauskas. MdP namuose 87:85 (24:20, 13:18, 29:21, 21:26) nugalėjo Livorno "Villaggio Solidago" krepšininkus.

Pergalę svečiams išplėšti galėjo Antonio Porta. Tačiau jo tritaškis paskutinėmis sekundėmis skriejo pro šalį, o kamuolį atkovojęs "Montepaschi" naujokas Vladimiras Petrovičius įtvirtino pergalę.

"Montepaschi": Roberto Chiacigas 20 (15 atk. kam.), Vladimiras Petrovičius 13, Gregoras Hafnaras 11, Giacomo Galanda (8 atk. kam.), Bootsy Thorntonas ir Davidas Jacksonas po 10.

"Villaggio Solidago": Drew Nicholas 26, Prestonas Shumpertas 15, Rolanas Robertsas 14 (14 atk. kam.), Antonio Porta 12.