Kostas Papanikolaou pataikė visus keturis mestus tritaškius
Nuotr. AFP-Scanpix
Per paskutines penkias mačo minutes Pirėjo „Olympiakos“ (8-5) komanda, kuriai atstovauja Martynas Gecevičius, pelnė 17 taškų ir pagerino savo pozicijas kovoje dėl vietos Eurolygos ketvirtfinalyje.

Graikijos čempionai „Top 16“ etapo rungtynėse išvykoje 78:73 (19:13, 14:21, 23:19, 22:20) palaužė Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (2-11) ekipos pasipriešinimą bei pratęsė jos pralaimėjimų seriją iki šešių.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui šeimininkai turėjo solidų 8 taškų pranašumą (69:61). Visgi tai buvo paskutinis turkų pasispardymas. „Olympiakos“ šovė į priekį 13:0 ir persvėrė rezultatą (74:69, 38-ąją min.).

Situaciją bandė gelbėti Bo McCalebbas, tačiau pergalę dvitaškiu ir baudos metimu įtvirtino Georgios Printezis.

Paskutinį kartą „Fenerbahce Ulker“ Eurolygoje laimėjo vasario 15 d., kuomet namuose 78:72 įveikė to paties miesto „Bešiktaš“ ekipą.

Gecevičius aikštelėje praleido 4 minutes, taškais nepasižymėjo (0/1 dvitaškio), išprovokavo 1 pražangą, tačiau užsidirbo 1 bloką, 1 sykį pats prasižengė bei surinko -2 naudingumo balus.

„Fenerbahce Ulker“: Bo McCalebbas 12, Omeras Onanas 12, Romainas Sato 12, Kaya Pekeris 10, Oguzas Savašas 8.

„Olympiakos“: Kostas Papanikolaou 16 (4/4 trit.), Vasilis Spanoulis 14, Georgios Printezis 12, Pero Antičius 9, Stratos Perperoglou 9.

Pirmąjį tarpusavio susitikimą Pirėjuje 82:71 laimėjo taip pat „Olympiakos“.

Paskutines reguliariojo sezono rungtynes „Olympiakos“ žais namuose su Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ ekipa. Tuo tarpu „Fenerbahce Ulker“ sezoną užbaigs maču išvykoje su „Bešiktaš“ komanda.