Š.Marčiulionio KA I-PZU komanda, vadovaujama trenerio Tomo Keršio, Šv.Velykas šventė krepšinio aikštelėje.

Kovo 29-31 dienomis Prancūzijoje, netoli Liono, vyko Tarptautinis BC MONTBRISON U13 turnyras, kuriame dalyvavo šešiolika gim. 2000 m. komandų iš Belgijos, Čekijos, Ispanijos, Latvijos, Lietuvos ir Prancūzijos.

Nugalėjusi visas varžoves, Š.Marčiulionio KA I-PZU komanda tapo Tarptautinio BC MONTBRISON U13 turnyro čempione! Lukas Naimovičius išrinktas Naudingiausiu turnyro žaidėju (MVP)!

Tarptautiniame BC MONTBRISON U13 turnyre, kuris organizuojamas jau 43-čią kartą, visos komandos buvo suskirstytos į keturias grupes. Š.Marčiulionio KA I-PZU komanda kartu su belgais bei dviem prancūzų ekipomis rungtyniavo D grupėje ir tapo šios grupės nugalėtoja.

Ketvirfinalio rungtynėse  trenerio Tomo Keršio auklėtiniai nemažu skirtumu – 70:27 nugalėjo Ridzene Riga (Latvija) ekipą, o pusfinalyje 50:35 įveikė ambicingus FC Mulhouse (Prancūzija) krepšininkus.

Finale Š.Marčiulionio KA I-PZU komanda susitiko Villeurbanne Asvel (Prancūzija) komanda iš Liono ir, laimėjusi prieš ją rezultatu 54:20, tapo Tarptautinio BC MONTBRISON U13 turnyro nugalėtoja!

Atrinkti (0) Visi (2)
normaliai
2013-04-01
sdeep
tapo Tarptautinio BC MONTBRISON U13 turnyro nugalėtoja Ir laimėję visus mačus tapo Komanda nr.1 !