Vitoldas Masalskis atsisveikino su „Žalgiriu“
Vitoldas Masalskis atsisveikino su „Žalgiriu“
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis
Beveik dvejus metus Kauno „Žalgirio“ sporto direktoriumi dirbęs Vitoldas Masalskis atsisveikino su Lietuvos čempionų komanda.

Kauno klubas išplatino pranešimą, kad abipusiu susitarimu nutraukta Masalskio darbo sutartis su „Žalgiriu“.

2011 metų liepos mėnesį tapęs „Žalgirio“ sporto direktoriumi, Masalskis buvo artimiausias Vladimiro Romanovo žmogus klube. Šį sezoną kelis mėnesius „Žalgirio“ generaliniu direktoriumi buvo tapęs jo brolis Arnoldas.

Masalskis iš „Žalgirio“ pasitraukė į klubą grįžus Pauliui Motiejūnui. Tada paskelbta, kad sporto direktorius atostogauja.

„Dabar jis nieko bendro su komanda neturi ir, manau, neturės“, – atėjęs į „Žalgirį“ teigė Motiejūnas.

Prieš užimdamas sporto direktoriaus pareigas „Žalgiryje“, Masalskis buvo vyriausiasis treneris NKL klube ir vadovavo Kauno technologijos universiteto komandai.


Rodyti komentarus
Atrinkti (1) Visi (8)
Sąmokslo teorija: sezono prdžioje ŽK atrodė galingai. Bet matomai tai kažkam nepatiko (tikrai ne LR ir jų gerbėjams ar savininkams, nes LR surinkta komanda prasčiausia nuo klubo įkurimo ir čia nieks kits nekalts), kad ŽK atrodo galingai ir lošia užtikrintai, kad laimi prieš CASK ir kitas stiprias Eurolygos komandas. Matomai buvo nuspręsta kirsti per rėmėjus ir toks sprendimas galimai net ne Lietuvoje atsirado, o Vakarų Europos valstybių atstovų galvose, kurie supanikavo, kad taip gerai atrodanti komanda tiesiog turi realias galimybes laimėti Eurolygą, todėl pasitelkus politikus ir kitas priemones pasiektas Ūkio banko bankrotas. Kaip tik tuo laiku, kai komanda rodė puikius rezultatus. Rezultatas pasiektas - komandos finansavimas nutrūko, rezultatai labai staigiai suprastėjo. Eurolyga - palaidota, VTB - visos galimybės pasiekti aukščiausias vietas. Iš vienos pusės - komanda surinkta tikrai gera, treneris - geriausias istorijoje. Ar tikrai tai tik nepamatuotas ir super optimistinis ateities matymas ar visiškai idiotiškas komandos valdymo rezultatas - sužinosime nebent po 20 metų... Juk visi mes gauname tą viešą - filtruotą - informaciją, tą kuri formuoja mūsų nuomonę, bet nebūtinai yra teisinga. Mes nežinome kiek buvo skolų ir kodėl jos susidarė? ar buvo 'plaunami' pinigai ar viskas švaru ir skaidru. Mes tikime Masalskiu, Romanovu, Motiejūnu, Vainausku ir Navikausku... nors dažnai visi jie kala prieštaraujančiai vienas kitam. Todėl ŽK fanams galiu pasiūlyti - netikėkite nei vienu, bandykite skirti atstovus į komandos valdymą žmogų iš savo tarpo - kuris pateiktų realią informaciją, kuris mylėtų komandą labiau nei pinigus...
2013-04-03
+8
Atsakyti
nereikia varyt ant Masalskio, dirbo žmogus kaip galėjo, stengėsi. Jis pinigų neturi ir neieškojo nes Romka finansus tvarkė pats. Na ir ką daryt? O dabar sunkus laikotarpis, reikia bandyt rast babkių nors sezonas jau į pabaigą...
2013-04-02
-3
Atsakyti
linxmas22PAGALIAU!


Pagaliau kas? Motiejūnas? Tai šitas dabar ir turi sakyt, kad skolos dar didesnės, nes anos tai buvo jo... O kaip ten ten su tom pergalėm išvykose? Pagaliau grįžo seni laikai? Nu, nu... neginsiu nei Masalskio, nei Romanovo, bet pusę sezono jaučiau didelį malonumą, matydamas Žalgirį tokį, apie kokį buvome jau ir pamiršę. Ar galvojat, kad dabar, kai grįžo Motiejūnas, Žalgiris bus dar kietesnis? O ar nepagalvojat, kodėl staiga atsirado ta 25 mln. skylė, nors Romka 200 mln. dovanų gavo. Šiaip, manau, jis gavo, ko jis norėjo, mes gavom, ko irgi daug kas norėjo. Kvailys Buratinas liko nepakaltinamas su savo šaibom, o mes protingi - ant ledo.

Šitos istorijos moralė turėtų būti tokia - nevadink kito tuo, kuo pats esi.

Masalskis tarnavo Romanovui. Nežinau, kaip jia ten jam tarnavo, bet kad krepšinį jis supranta aš įsitikinau, nes po daugelio š... sezonų galėjau džiaugtis ir didžiuotis Žalgiriu.

P.S. Ypatingi linkėjimai tiems, kas tiki, kad ateis tokie mesijai kaip Guoga ar Barštys...
2013-04-02
+4
Atsakyti
masalski galetu pjemti zalgerio trenercikus nu jis geru patarimu patirties turi tai duotu kazka
2013-04-02
+1
Atsakyti
PAGALIAU!
2013-04-02
-4
Atsakyti
sarkis21Jau seniau to reikėjo Vitoldą atleisti ir per vasarą, nes aš norėjau ir mėginau kreptis į teismą, aš ir norėjau jį paduot į teismą.
Dabar bus kitaip, Javtokas palieka Žalgirį ir grįžta prie Lietuvos ryto. Seniai taip norėjau padaryti t y per vasarą.
2013-04-02
-5
Atsakyti
Jau seniau to reikėjo Vitoldą atleisti ir per vasarą, nes aš norėjau ir mėginau kreptis į teismą, aš ir norėjau jį paduot į teismą.
2013-04-02
-2
Atsakyti
sdf
sitam veikejui reik padekot uz "nuostabu" naujausia pirkini dony magrada ar koki tem ...
2013-04-02
-1
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.