Rudy Fernandezas prie pergalės pridėjo 15 taškų
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Vietą Eurolygos ketvirtfinalyje užsitikrinusi Madrido „Real“ (10-4) komanda „Top 16“ etapo rungtynėse pasiekė triuškinamą pergalę.

Pablo Laso auklėtiniai namie 86:66 (25:14, 22:16, 18:18, 21:18) sutriuškino Stambulo „Anadolu Efes“ (9-5) ekipą bei įsitvirtino antroje E grupės vietoje.

Nuo rungtynių pradžios iniciatyvą į savo rankas pasiėmę ispanai po pirmojo ketvirčio turėjo 11 taškų pranašumą (25:14) ir neketino sustoti. Antrajį kėlinį laimėję 6 taškų skirtumų (22:16) į rūbinę išbėgo turėdami solidų atotrūkį (47:30).

Po didžiosios pertraukos turkų arčiau neprisileidę „Real“ žaidėjai šventė įtikinamą pergalę.

„Real“ lietuvis Martynas Pocius gydosi kojos traumą, todėl rungtynėms registruotas nebuvo.

„Real“: Sergio Llullas 16, Rudy Fernandezas 15, Jaycee Carrollas 14, Nikola Mirotičius 11.

„Anadolu Efes“: Jordanas Farmaras 11, Jamonas Lucasas 10, Joshua Shippas ir Keremas Gonlumas (9 atk. kam.) po 8.