Timas Duncanas penktą kartą šį sezoną perkopė 30-ies pelnytų taškų ribą
Timas Duncanas penktą kartą šį sezoną perkopė 30-ies pelnytų taškų ribą
Nuotr. AFP-Scanpix
Nesulaikomai rungtyniavęs Timas Duncanas neleido Atlantos „Hawks“ (42-36) ekipai išplėšti pergalės San Antonijuje. 

Duncanas pelnė 31 tašką, atkovojo 14 kamuolių ir blokavo 4 metimus, o jo vedama „Spurs“ (57-20) namie 99:97 (21:20, 30:20, 22:29, 26:28) parklupdė „Hawks“ komandą.

Trečiąją nesėkmę paeiliui patyręs Atlantos klubas beveik prarado galimybes užimti penktąją vietą NBA Rytų konferencijoje.

Šiuo metu „Hawks“ turi tiek pat pergalių, kiek ir laipteliu aukščiau esanti Čikagos „Bulls“ komanda, tačiau yra sužaidusi net trimis mačais daugiau. Tuo tarpu iki NBA reguliariojo sezono pabaigos Atlantos ekipai lieka sužaisti vos 4 mačus. 

San Antonijaus komandai ši pergalė trečius metus iš eilės leido užsitikrinti Pietvakarių diviziono nugalėtojų titulą. Per visą klubo istoriją „Spurs“ šiame divizione triumfavo jau 19-ą kartą.

Ketvirtajame kėlinyje „Spurs“ turėjo tik 4 taškų pranašumą (79:75), tačiau įpusėjus ketvirčiui padidino jį iki dešimties (89:79). Nors per likusį laiką svečiai priartėjo, išsaugoti persvarą San Antonijaus klubui padėjo Duncanas. 

Geriausią žaidimą per pastaruosius trejus metus demonstruojantis 36 m. veteranas penktą kartą šį sezoną perkopė 30 taškų ribą ir lemiamais momentais rinko taškus. 

„Jis mus apsaugojo. Timas yra tikras profesionalas. Mums labai pasisekė, kad turime jį savo komandoje. Jis mums leidžia rungtyniauti kur kas aukštesniu lygiu“, – kepurę prieš Duncaną nukėlė „Spurs“ vyriausiasis treneris Greggas Popovichius.

Atlantos klubas vertėsi be Alo Horfordo, Josho Smitho, Kyle'o Korverio ir Devino Harriso. Tuo tarpu San Antonijaus ekipai negalėjo padėti kaklą pasitempęs Tony Parkeris bei dvigalvį šlaunies raumenį susimušęs Manu Ginobili.

„Spurs“: Timas Duncanas 31 (14 atk. kam., 4 blk.), Kawhis Leonardas 23, DeJuanas Blairas 11.

„Hawks“: Johnas Jenkinsas 23, Mike'as Scottas 22, Ivanas Johnsonas 14, Shelvinas Mackas 12 (8 rez. perd.), Johanas Petro 11 (15 atk. kam.). 


Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (19)
AWPGaudžiantys_būgnaiAWPGaudžiantys_būgnaiAWPpize ko cia taip jy aukstinat po tokiu varzybu kai nezaide nei Horfordas nei Smithas? po kasiu Duncanas neturejo rimtu konkurentu, tai cia nera nieko yspudingo. Dar gerai, kad nepradejot svaigt ir vel, kad geriausas PF, kai Malone tokiu metu atzaide visa sezona pilnai be pertrauku ir budamas 36 zaide geraiu nei Duncanas.Sako, kad geriausias PF, nes jis ir yra geriausias PF istorijoj. Malone antras po jo ir turėtų tuo džiaugtis, nors aš KG turbūt aukščiau pastatyčiau nei Mailman'ą. Jam turėjo būt sunku rinkt tokius statsus, kai turėjo vieną geriausių PG Stockton'ą šalia :D Ir šiaip, Timmy yra vienas geresnių defensive stopperių, o Malone viso labo buvo vidutiniokas, niekada nebuvo rimtas defenderis.nenusisnekek, Malone vidutiniokas sako :D tai kaip vidutiniokas baigdamas karjera uzeme antra vieta daugiausia pelnusiu tasku? 7 veieta tarp daugiausia atkovojusiu kamuoliu? Kokius geresnius status? Duncanas po kasiu turejo Robinsona, Avery Jonshson, veliau Parkery ir Ginobili? ka kalbet apie pagalbinkus kurie buvo geresni nei kada turejo Malone.Atidžiau skaityk, pasakiau, jog jis buvo vidutiniokas gynyboje, ką tau gali patvirtint bet kuris NBA ekspertas/analyst. Man realiai jokio skirtumo nedaro karjeros totalas, kur kas protingesni skaičiai yra vidurkiai. Kad ir dabar, Kobe realu, jog aplenks MJ pagal totalą taškų, tai jis geresnis scoreris nei MJ? Nebejuokink. Duncan geresnis defenderis, geresnis kovotojas dėl kamuolių, universalesnis žaidėjas.Kam čia tą Avery Johnsoną mini? :D Role playeris, niekuo neišskirtinis žaidėjas. Čia taip pat, kaip sakyt, kad Malone turėjo Hornacek :D Va tas ir yra, kad Duncan turėdamas Robinson sugebėjo žaist už jį geriau ir jau antram savo sezone pasiimt finalų MVP Robinsoną paliekant šėšėlyje. 3x Finals MVP, 2x MVP daugiau mažiau viską pasako apie jį. O ar Ginobili ir Parker atėjo į NBA būdami žvaigždėm? Juos lygiai taip pat Spurs organizacija užaugino tokiom, bet komandos veidu visada buvo Duncan (nešneku apie vėlesnius laikus)ginyboj gal ir geresnis, bet Malone turi didely pliusa atakose, plius jam teko zaist tokiais laikais kai nba zaide geriausi aukstaugiai, ginyba buvo nepalyginamai geresne ir teisejai taip nepriskabinejo ir duociau ranka nukirst, kad dabar Malone zaistu dar geriau nei MJ eroj ir butu naudingesnis nei Duncanas, kad ir be Stocktono.


Timmy irgi praleido kelerius metus dar prie visų taip vadinamų gerų centrų/pf ir vis tiek dominavo, ką tai sako? Kas sakė, kad Mailman buvo geresnis offensive playeris negu The Fundamental? Puolima man jie lygūs, realiai Duncano post game netgi labiau imponuoja
2013-04-07
-4
Atsakyti
Gaudžiantys_būgnaiAWPGaudžiantys_būgnaiAWPpize ko cia taip jy aukstinat po tokiu varzybu kai nezaide nei Horfordas nei Smithas? po kasiu Duncanas neturejo rimtu konkurentu, tai cia nera nieko yspudingo. Dar gerai, kad nepradejot svaigt ir vel, kad geriausas PF, kai Malone tokiu metu atzaide visa sezona pilnai be pertrauku ir budamas 36 zaide geraiu nei Duncanas.Sako, kad geriausias PF, nes jis ir yra geriausias PF istorijoj. Malone antras po jo ir turėtų tuo džiaugtis, nors aš KG turbūt aukščiau pastatyčiau nei Mailman'ą. Jam turėjo būt sunku rinkt tokius statsus, kai turėjo vieną geriausių PG Stockton'ą šalia :D Ir šiaip, Timmy yra vienas geresnių defensive stopperių, o Malone viso labo buvo vidutiniokas, niekada nebuvo rimtas defenderis.nenusisnekek, Malone vidutiniokas sako :D tai kaip vidutiniokas baigdamas karjera uzeme antra vieta daugiausia pelnusiu tasku? 7 veieta tarp daugiausia atkovojusiu kamuoliu? Kokius geresnius status? Duncanas po kasiu turejo Robinsona, Avery Jonshson, veliau Parkery ir Ginobili? ka kalbet apie pagalbinkus kurie buvo geresni nei kada turejo Malone.Atidžiau skaityk, pasakiau, jog jis buvo vidutiniokas gynyboje, ką tau gali patvirtint bet kuris NBA ekspertas/analyst. Man realiai jokio skirtumo nedaro karjeros totalas, kur kas protingesni skaičiai yra vidurkiai. Kad ir dabar, Kobe realu, jog aplenks MJ pagal totalą taškų, tai jis geresnis scoreris nei MJ? Nebejuokink. Duncan geresnis defenderis, geresnis kovotojas dėl kamuolių, universalesnis žaidėjas.Kam čia tą Avery Johnsoną mini? :D Role playeris, niekuo neišskirtinis žaidėjas. Čia taip pat, kaip sakyt, kad Malone turėjo Hornacek :D Va tas ir yra, kad Duncan turėdamas Robinson sugebėjo žaist už jį geriau ir jau antram savo sezone pasiimt finalų MVP Robinsoną paliekant šėšėlyje. 3x Finals MVP, 2x MVP daugiau mažiau viską pasako apie jį. O ar Ginobili ir Parker atėjo į NBA būdami žvaigždėm? Juos lygiai taip pat Spurs organizacija užaugino tokiom, bet komandos veidu visada buvo Duncan (nešneku apie vėlesnius laikus)


ginyboj gal ir geresnis, bet Malone turi didely pliusa atakose, plius jam teko zaist tokiais laikais kai nba zaide geriausi aukstaugiai, ginyba buvo nepalyginamai geresne ir teisejai taip nepriskabinejo ir duociau ranka nukirst, kad dabar Malone zaistu dar geriau nei MJ eroj ir butu naudingesnis nei Duncanas, kad ir be Stocktono.
2013-04-07
-1
Atsakyti
AWPGaudžiantys_būgnaiAWPpize ko cia taip jy aukstinat po tokiu varzybu kai nezaide nei Horfordas nei Smithas? po kasiu Duncanas neturejo rimtu konkurentu, tai cia nera nieko yspudingo. Dar gerai, kad nepradejot svaigt ir vel, kad geriausas PF, kai Malone tokiu metu atzaide visa sezona pilnai be pertrauku ir budamas 36 zaide geraiu nei Duncanas.Sako, kad geriausias PF, nes jis ir yra geriausias PF istorijoj. Malone antras po jo ir turėtų tuo džiaugtis, nors aš KG turbūt aukščiau pastatyčiau nei Mailman'ą. Jam turėjo būt sunku rinkt tokius statsus, kai turėjo vieną geriausių PG Stockton'ą šalia :D Ir šiaip, Timmy yra vienas geresnių defensive stopperių, o Malone viso labo buvo vidutiniokas, niekada nebuvo rimtas defenderis.nenusisnekek, Malone vidutiniokas sako :D tai kaip vidutiniokas baigdamas karjera uzeme antra vieta daugiausia pelnusiu tasku? 7 veieta tarp daugiausia atkovojusiu kamuoliu? Kokius geresnius status? Duncanas po kasiu turejo Robinsona, Avery Jonshson, veliau Parkery ir Ginobili? ka kalbet apie pagalbinkus kurie buvo geresni nei kada turejo Malone.


Atidžiau skaityk, pasakiau, jog jis buvo vidutiniokas gynyboje, ką tau gali patvirtint bet kuris NBA ekspertas/analyst. Man realiai jokio skirtumo nedaro karjeros totalas, kur kas protingesni skaičiai yra vidurkiai. Kad ir dabar, Kobe realu, jog aplenks MJ pagal totalą taškų, tai jis geresnis scoreris nei MJ? Nebejuokink. Duncan geresnis defenderis, geresnis kovotojas dėl kamuolių, universalesnis žaidėjas.

Kam čia tą Avery Johnsoną mini? :D Role playeris, niekuo neišskirtinis žaidėjas. Čia taip pat, kaip sakyt, kad Malone turėjo Hornacek :D Va tas ir yra, kad Duncan turėdamas Robinson sugebėjo žaist už jį geriau ir jau antram savo sezone pasiimt finalų MVP Robinsoną paliekant šėšėlyje. 3x Finals MVP, 2x MVP daugiau mažiau viską pasako apie jį. O ar Ginobili ir Parker atėjo į NBA būdami žvaigždėm? Juos lygiai taip pat Spurs organizacija užaugino tokiom, bet komandos veidu visada buvo Duncan (nešneku apie vėlesnius laikus)
2013-04-07
+1
Atsakyti
Gaudžiantys_būgnaiAWPpize ko cia taip jy aukstinat po tokiu varzybu kai nezaide nei Horfordas nei Smithas? po kasiu Duncanas neturejo rimtu konkurentu, tai cia nera nieko yspudingo. Dar gerai, kad nepradejot svaigt ir vel, kad geriausas PF, kai Malone tokiu metu atzaide visa sezona pilnai be pertrauku ir budamas 36 zaide geraiu nei Duncanas.Sako, kad geriausias PF, nes jis ir yra geriausias PF istorijoj. Malone antras po jo ir turėtų tuo džiaugtis, nors aš KG turbūt aukščiau pastatyčiau nei Mailman'ą. Jam turėjo būt sunku rinkt tokius statsus, kai turėjo vieną geriausių PG Stockton'ą šalia :D Ir šiaip, Timmy yra vienas geresnių defensive stopperių, o Malone viso labo buvo vidutiniokas, niekada nebuvo rimtas defenderis.


nenusisnekek, Malone vidutiniokas sako :D tai kaip vidutiniokas baigdamas karjera uzeme antra vieta daugiausia pelnusiu tasku? 7 veieta tarp daugiausia atkovojusiu kamuoliu? Kokius geresnius status? Duncanas po kasiu turejo Robinsona, Avery Jonshson, veliau Parkery ir Ginobili? ka kalbet apie pagalbinkus kurie buvo geresni nei kada turejo Malone.
2013-04-07
-1
Atsakyti
StifmeisterAWPpize ko cia taip jy aukstinat po tokiu varzybu kai nezaide nei Horfordas nei Smithas? po kasiu Duncanas neturejo rimtu konkurentu, tai cia nera nieko yspudingo. Dar gerai, kad nepradejot svaigt ir vel, kad geriausas PF, kai Malone tokiu metu atzaide visa sezona pilnai be pertrauku ir budamas 36 zaide geraiu nei Duncanas.paziurek i viso sezono statistika, Karl Malone - 0 ziedu, ir turejo salia saves geriausia pure izaideja ever.


ne apie ziedus sneku kurie yra komandos pasiekimas, as lyginu du zaidejus kuris pasieke tiek savo jegom.
2013-04-07
-2
Atsakyti
AWPpize ko cia taip jy aukstinat po tokiu varzybu kai nezaide nei Horfordas nei Smithas? po kasiu Duncanas neturejo rimtu konkurentu, tai cia nera nieko yspudingo. Dar gerai, kad nepradejot svaigt ir vel, kad geriausas PF, kai Malone tokiu metu atzaide visa sezona pilnai be pertrauku ir budamas 36 zaide geraiu nei Duncanas.


paziurek i viso sezono statistika, Karl Malone - 0 ziedu, ir turejo salia saves geriausia pure izaideja ever.
2013-04-07
+5
Atsakyti
AWPpize ko cia taip jy aukstinat po tokiu varzybu kai nezaide nei Horfordas nei Smithas? po kasiu Duncanas neturejo rimtu konkurentu, tai cia nera nieko yspudingo. Dar gerai, kad nepradejot svaigt ir vel, kad geriausas PF, kai Malone tokiu metu atzaide visa sezona pilnai be pertrauku ir budamas 36 zaide geraiu nei Duncanas.


Sako, kad geriausias PF, nes jis ir yra geriausias PF istorijoj. Malone antras po jo ir turėtų tuo džiaugtis, nors aš KG turbūt aukščiau pastatyčiau nei Mailman'ą. Jam turėjo būt sunku rinkt tokius statsus, kai turėjo vieną geriausių PG Stockton'ą šalia :D Ir šiaip, Timmy yra vienas geresnių defensive stopperių, o Malone viso labo buvo vidutiniokas, niekada nebuvo rimtas defenderis.
2013-04-07
-3
Atsakyti
pize ko cia taip jy aukstinat po tokiu varzybu kai nezaide nei Horfordas nei Smithas? po kasiu Duncanas neturejo rimtu konkurentu, tai cia nera nieko yspudingo. Dar gerai, kad nepradejot svaigt ir vel, kad geriausas PF, kai Malone tokiu metu atzaide visa sezona pilnai be pertrauku ir budamas 36 zaide geraiu nei Duncanas.
2013-04-07
-3
Atsakyti
Stifmeistermad to fandango17.7pt 10reb 2.7ast 21.2eff--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.ltir visa tai vos per 29 minutes!!!


Žinoma, tai įspūdinga, bet reiktų ir vieno dalyko neužmiršt - pastaruoju metu Kawhi Leonard labai smarkiai prisideda prie Spurs pergalių. Atrodo, nauja žvaigždė auga :)
2013-04-07
+1
Atsakyti
mad to fandango17.7pt 10reb 2.7ast 21.2eff--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


ir visa tai vos per 29 minutes!!!
2013-04-07
-2
Atsakyti
Nesveikai losia Duncanas, nuo Jordanu laiku joks senukas taip nepavarydavo. Jus pagalvokit po dvieju savaiciu jam bus 37 metai! 37! neitiketina
2013-04-07
Atsakyti
to anonimas
debilas du skirtingu metu zaidejus lygina
2013-04-07
+1
Atsakyti
algis
Duncan jega
2013-04-07
-2
Atsakyti
mad to fandango
17.7pt 10reb 2.7ast 21.2eff

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2013-04-07
Atsakyti
O dar kazkas sako, kad Spursai yra seneliu prieglauda, ar dar kitokiu galim isgirst pasakymu, nors visiem duoda i kaulus gerai. :)
2013-04-07
-1
Atsakyti
Žvėris Duncan'as.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2013-04-07
-2
Atsakyti
Fandango
Koks taškų vidurkis šį sezoną pas Duncaną?

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2013-04-07
-1
Atsakyti
Tomas Urbonas
Liuks. :)
2013-04-07
-2
Atsakyti
Anonimas
Duncan >> Valanciunas
2013-04-07
+1
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 19

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.