Kauno „Žalgirio“ jaunimas pergalingai baigė keturių komandų draugišką turnyrą Lenkijoje. Paskutinėse rungtynėse žalgiriečiai be didesnio vargo 96:63 įveikė šeimininkus Sopoto „Prokom Trefl“ bendraamžius.

Anot Kauno klubo vyr. trenerio Rimvydo Samulėno, žalgiriečiai startavo gana nervingai, per pirmąsias tris minutes tris pražangas susirinko vienas komandos lyderių Povilas Butkevičius. Būtent dėl šios priežasties pirmajame ketvirtyje kauniečiai pralaimėjo kovą dėl kamuolio.

Tačiau vėliau žalgiriečiai pamažu perėmė iniciatyvą, įsibėgėjo ir nebepaleido sėkmės iš rankų. Kaip pažymėjo Samulėnas, po pirmojo kėlinuko jokių problemų su varžovais daugiau nebebuvo. Kauniečiai laimėjo kovą visose pozicijose.

Rezultatyviausi nugalėtojų gretose buvo Tautvydas Barštys ir Donatas Motiejūnas, pelnę po 17 taškų. Beje, Samulėnas po mačo pasidžiaugė, jog Barštys pagaliau atrado savąjį žadimą, nors turnyro pradžioje jam sekėsi gana sunkiai.

Po 11 taškų įmetė Karolis Kalvaitis ir Povilas Butkevičius (8 atk. kam.). Adas Juškevičius atliko penkis rezultatyvius perdavimus ir pelnė 7 taškus.