Kovingumas ir noras laimėti nustelbė gausybę klaidų ir Lietuvos moterų krepšinio rinktinė iškovojo pirmą pergalę aštuntfinalio E grupėje. Mūsiškės 62:47 (19:9, 13:15, 11:10, 19:13) palaužė Argentiną ir sustiprino galimybes grupėje užimti bent ketvirtą vietą, garantuojančią kelialapį į kitą etapą.

Chaotiškai ir kietai vykusiose rungtynėse lietuvės pirmavo nuo pirmųjų iki paskutinių minučių. Lina Brazdeikytė per pirmą ketvirtį pelnė daugiau taškų (10) nei visa Argentinos rinktinė ir mūsiškės pirmavo 19:9.

Nors antro kėlinio pradžioje skirtumas šoktelėjo iki 11 taškų (23:12), tačiau daugybė klaidų stabdė lietuvių žaidimą. Iš viso per pirmą rungtynių dalį mūsiškės prarado net 20 kamuolių – tai septyniais daugiau, nei jos iki šiol praleisdavo per visas rungtynes.

Tačiau įtikinamai laimėdamos  kovą po krepšiu ir kartodamos vieną metimą po kito, Algirdo Paulausko auklėtinės neleido varžovėms pernelyg priartėti ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 8 taškų persvara – 32:24.

Iškart po ilgosios pertraukos Lietuvos rinktinė pateko į duobę, kai varžovės be atsako pelnė 7 taškus ir priartėjo iki 34:31. Šiuo momentu atsakomybės ėmėsi Jurgita Štreimikytė. Ji pelnė 6 taškus iš eilės ir baigiantis ketvirčiui mūsiškės vėl pirmavo dviženkliu taškų skirtumu – 43:33.

Nors dar trečio kėlinio pabaigoje po ketvirtą pražangą gavo Brazdeikytė ir Štreimikytė, tačiau krepšininkės įrodė galinčios kovoti ir be šių žaidėjų. Ketvirto kėlinuko pradžioje jos spurtavo 9:2 ir susikrovė 16 taškų atsargą – 52:36.

Pergalę kiek apkartino krepšininkių traumos. Eglė Šulčiūtė nikstelėjo čiurną, Sandrai Valužytei buvo prakirsta lūpa, o Štreimikytė ne kartą buvo grubiai stabdoma varžovių.

Lietuva: Jurgita Štreimikytė 20 taškų (13 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai, 5 klaidos), Sandra Valužytė 14 (6 klaidos), Lina Brazdeikytė 12 (5 klaidos), Aušra Bimbaitė 7, Agnė Čiūdarienė 4, Rima Valentienė 3, Eglė Šulčiūtė 2.

Argentina: V.Soberon 14, Natalia Rios ir Erica Sanchez po 8.

Lietuvės šiame mače prarado net 29 kamuolius, argentinietės – 23. Argentinietės prametė visus 9 tolimus metimus, o kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo net 26-47.

Matai vorre tam ir yra administratoriai ir moderatoriai, kad klaidas istaisytu, o jas as pranesu
2006-09-18
sugebejo atsilaikyti lietuvaites pries visus argentinieciu meginimus kazka pakeisti! :) saunuoles! stiprybes Sulciutei, gaila lb..... bet manau, ji atsigaus, tikiu, kad ir pati dega noru zaisti. turetu but idomu su ispanem;)
to vorras: gal pries tai staiga buvo parasyta apie Brazilija...:/
2006-09-18
-1
ka cia svaigsti,skaityk kas parasyta,is kur ta brazilija matai???
2006-09-18
-1
Brazilija: V.Soberon 14, Natalia Rios ir Erica Sanchez po 8.
Lietuvės šiame mače prarado net 29 kamuolius, brazilės – 23. Brazilės prametė visus 9 tolimus metimus, o kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo net 26-47.
PRIE KO CIA BRAZILIJA??? SU ARGENTINA LOSEM...