„Manijos Moksleivių krepšinio lygoje“ (MKL) įvyko Jaunučių merginų (gim. 1997-98 m.) krepšinio čempionato II diviziono finalo ketverto varžybos. Keturios geriausios komandos Panevėžyje sužaidė po trejas rungtynes, kiekviena komanda su visomis. Nugalėtojų vardus pelnė Kauno krepšinio mokyklos „Aisčiai“ II komanda.

Europos čempionės Linos Dambrauskaitės-Sabaliauskienės treniruojamos kaunietės pasiekė tris pergales iš tiek pat galimų ir pelnytai tapo čempionėmis. „Aisčių“ krepšinio mokyklos auklėtinės 88:72 įveikė Vilniaus krepšinio mokyklos II komandą, 77:47 nugalėjo Panevėžio kūno kultūros sporto centro krepšininkes ir  64:59 palaužė Palangos sporto centro komandą.

Sidabro medaliais pasipuošė Vilniaus krepšinio mokykla, bronza atiteko jaunosios Palangos sporto centro krepšininkėms, o aikštės šeimininkės panevėžietės liko ketvirtoje vietoje.

Nugalėtojų gretose naudingiausia krepšininke pripažinta Gailė Kudžmaitytė, vilniečių gretose - Gabija Meškonytė, Palangos – Dovilė Štrimaitytė, o Panevėžio  Goda Vašurenkaitė.

1-2 vietas užėmusios komandos dalyvauja peržaidime dėl patekimo į 1 Divizioną.