Simono Serapino atstovaujama Mariupolio „Azvomaš“ pergalingai žygiuoja ketvirtfinalio serijoje
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Pergalę antrose Ukrainos čempionato ketvirtfinalio serijos rungtynėse iškovojo Simono Serapino atstovaujama Mariupolio „Azovmaš“ komanda. Ji savo aikštėje 82:74 (25:12, 18:23, 22:15, 17:24) įveikė „Doneck“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių atitrūko 2-0.

Serapinas aikštėje praleido 22 minutes, pasižymėjo 3 taškais (0/2 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 0/2 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, užsidirbo 1 bloką, 4 sykius prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

Darius Songaila pralaimėjusiems per 26 minutes pelnė 13 taškų (4/11 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 5/6 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, užsidirbo 2 blokus, 5 kartus suklydo, 4 sykius prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

Trečiosios serijos rungtynės vyks balandžio 12 d. Donecke.

Antrąją nesėkmę ketvirtfinalio serijoje patyrė Čerkasų „Monkeys“ su Tomu Delininkaičiu. Lietuvio atstovaujamas klubas svečiuose 89:93 (22:14, 22:28, 19:18, 18:21, 8:12) turėjo pripažinti Zaporožės „Ferro-ZNTU“ krepšininkų pranašumą bei serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0-2.

Delininkaitis ant parketo praleido 32 minutes, pasižymėjo 7 taškais (2/5 dvitaškių, 1/8 tritaškių), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, užsidirbo 1 bloką, 3 sykius suklydo, 5 kartus prasižengė ir surinko -1 naudingumo balą.

Trečiosios serijos rungtynės vyks balandžio 12 d. Čerkasuose.