Egidijus Dimša žaidė solidžiai
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Tartu „TU/Rock“ komanda su Egidijumi Dimša lengva pergale pradėjo Estijos pirmenybių atkrintamąsias varžybas. Ji pirmose ketvirtfinalio rungtynėse namie 85:65 (20:14, 19:21, 23:19, 23:11) nepaliko vilčių Valgos „Maks&Moorits“ krepšininkams.

Dimša per 24 minutes pelnė 10 taškų (4/6 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 4 pražangas, blokavo 1 metimą, po 1 sykį suklydo ir prasižengė bei surinko 18 naudingumo balų.

Pergalės nepavyko pasiekti dviejų lietuvių vedamai „Parnu“ ekipai, išvykoje 81:89 (24:17, 15:27, 11:20, 31:25) pralaimėjusiai Rakverės „Tarvas“ klubui.

Augustas Pečiukevičius aikštelėje praleido 39 minutes, pelnė 21 tašką (7/13 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 1/5 baudų), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas, blokavo 1 metimą, po 3 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 27 naudingumo balus.

Jo ekipos draugas Osvaldas Matulionis per 38 minutes surinko 19 taškų (7/10 dvitaškių, 1/8 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, blokavo 2 metimus, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, po 1 sykį suklydo ir prasižengė bei surinko 28 naudingumo balus.