Pirėjo „Olympiakos“ ketvirtfinalio serijoje įsiveržė į priekį
Nuotr. AFP-Scanpix
Georgios Printezis kas minutę rinko po tašką, o jo vedama Pirėjo „Olympiakos“ komanda pergalingai pradėjo kovas Eurolygos ketvirtfinalyje.

Čempionės titulą ginanti Graikijos ekipa savo žiūrovų akivaizdoje po atkaklios kovos 67:62 (17:15, 16:17, 17:14, 17:16) palaužė itin prastai tritaškius mėčiusius Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių įsiveržė į priekį 1-0.

Stambulo ekipa pataikė vos vieną tritaškį iš 19 bandymų (5,26 proc.) – tai prasčiausias rezultatas per visą „Anadolu Efes“ klubo istoriją Eurolygoje. Ankstesnis turkų antirekordas buvo pasiektas 2005 m. kovo 24 d., kai susitikime su Trevizo „Benetton“ tikslą pasiekė vos vienas metimas iš 18 (5,56 proc.).

Nepaisant to, turkai turėjo progą pergalingai pradėti Eurolygos atkrintamąsias. Pradėjus tiksėti paskutinei mačo minutei komandas teskyrė 3 taškai (62:65). Netrukus šeimininkų legionierius Acie Law prametė tritaškį, bet kamuolį puldamas atkovojo Kyle'as Hinesas, o pražangą išprovokavo Vassilis Spanoulis.

Pastarasis be klaidų realizavo dvi baudas ir „Olympiakos“ persvara išaugo iki 5 taškų. Visas viltis pakovoti dėl pergalės nubraukė dar vienas netaiklus Jordano Farmaro tritaškis.

Nesustabdomai šiame mače rungtyniavęs Printezis vienintelis „Olympiakos“ gretose surinko dviženklį taškų skaičių bei sužaidė rezultatyviausią karjeros mačą Eurolygoje.

28 metų 205 cm ūgio graikas aikštelėje praleido 24 minutes, pelnė 26 taškus (7/11 dvitaškių, 4/7 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo 1 pražangą, blokavo 1 metimą, 1 sykį suklydo, 4 kartus prasižengė bei surinko 20 naudingumo balų.

Martynas Gecevičius nugalėtojams per 2 minutes taškų nepelnė (0/1 tritaškio) ir surinko -1 naudingumo balą.

„Olympiakos“: Georgios Printezis 26, Vassilis Spanoulis 9 (0/5 trit., 8 rez. perd.), Acie Law 7.

„Anadolu Efes“: Keremas Gonlumas 17, Jamonas Lucasas 10, Semihas Erdenas 9, Jordanas Farmaras 8.

Antrasis tarpusavio susitikimas penktadienį (04.12) vėl bus žaidžiamas Pirėjuje.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Atrinkti (0) Visi (2)
Sako
Rezultatyviausias karjeros?Ar Eurolygos?
2013-04-10
+2
Efka
Labai įdomios varžybos, G.Printezis sužaidė pasakiškai, negalėčiau garantuoti, kad taip lengvai laimės šią seriją Olympiacos, nes kitą kart taip nebus, kad nekris taip baisiai katastrofiškai tritaškiai ,,Anadolu Efes". Bet, manau, kad laimės šią seriją Olympiacos 3:2 , nes patirtis padarys savo. ;)