Dėl kamuolio kovoja „Grizzlies“ aukštaūgis Zachas Randolphas ir „Rockets“ puolėjas Gregas Smithas
Nuotr. AFP-Scanpix
Hjustono „Rockets“ per rungtynes vidutiniškai pelno po beveik 106 taškus ir užima antrą vieną lygoje pagal rezultatyvumą.

Tačiau per rungtynes su Memfio „Grizzlies“ pritrūko ir atsarginių žaidėjų, ir kelių lyderių indėlio.

„Rockets“ (44-35) savo aikštėje 78:82 (15:24, 21:25, 23:15, 19:18) pralaimėjo „Grizzlies“ (54-25) krepšininkams.

Nuo suolelio pakilęs Donatas Motiejūnas per septynias minutes prametė tris dvitaškius ir abu tritaškius. Jis surinko du taškus, o atsarginiai „Rockets“ žaidėjai kartu sudėjus tepelnė 12 taškų.

Uraganinį „Rockets“ puolimą sustabdę Memfio krepšininkai laimėjo Hjustone pirmą kartą po 13 pralaimėjimų iš eilės.

Jeremy Linas pataikė tritaškį likus pusantros minutės iki dvikovos pabaigos ir išlygino rezultatą 78:78.

Vėliau Marcas Gasolis ir Mike‘as Conley pataikė po vieną baudos metimą ir likus 48 sekundėms „Grizzlies“ pirmavo dviem taškais.

Ir tuomet visų akys nukrypo į Jamesą Hardeną. Jis įveikė varžovo gynybą, tačiau lemiamas lyderio metimas skriejo pro šalį.

„Rockets“ pataikė tik 31,5 proc. metimų (23/73) ir suklydo 20 kartų.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 30 (7/24 metimų), Jeremy Linas 17, Omeras Ašikas 8 (11 atk. kam.).

„Grizzlies“: Zachas Randolphas 15 (8 atk. kam.), Marcas Gasolis 15 (12 atk. kam.), Jerrydas Baylessas 13, Mike‘as Conley 12, Tony Allenas 10.