Tris krepšininkus iš Lietuvos turinti Liepojos "Livu alus" ekipa Latvijos čempionatą baigė pralaimėjimu ketvirtfinalyje. Sekmadienį antrose rungtynėse Raimondo Kairio auklėtiniai 83:90 (26:19, 18:27, 18:20, 21:24) nusileido Gulbenės "Bumerangs" ekipai ir ketvirtfinalio seriją pralaimėjo 0-2.

Nors svečiai iš Liepojos per pirmąjį kėlinį įgijo 7 taškų pranašumą, šeimininkai jį likvidavo dar iki didžiosios pertraukos. Antroje mačo dalyje pranašumą įrodė antras rungtynes laimėję "Bumerangs" krepšininkai.

"Livu alus" negelbėjo 48 lietuvių taškai. Rezultatyviausias komandoje buvo Nerijus Lisauskas su 27 taškais (11/13 dvitaškių, 5/7 baudų metimų). Per 39 minutes aukštaūgis atkovojo 14 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Antras pagal rezultatyvumą buvo Valdas Dabkus. Gynėjas per 26 minutes į savo sąskaitą įsirašė 18 taškų (5/12 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 2/4 baudų metimų), 5 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

Puolėjo Valdemaro Savostjanovo sąskaitoje – 3 taškai (1/2 dvitaškių, 1/2 baudos metimų). Jis per 10 minučių sugriebė 4 atšokusius kamuolius.

Po šių rungtynių paaiškėjo, kad pusfinalyje kovos dvi komandos su lietuviais – Rygos "Barons" su Mariumi Janišiumi bei "Ventspils", kuriam atstovauja Kęstutis Šeštokas.