Kauno „LKC-Kauno“ krepšininkės iškovojo aukso medalius
Nuotr. nmkl.lt/V.Mikaitis
Nacionalinės moterų krepšinio lygos (NMKL) nugalėtojų titulas atiteko Kauno „LKC-Kauno“ komandai.

Jonavoje vykusiame finalo ketverte kaunietės vienintelės nepatyrė pralaimėjimo kartėlio ir užlipo ant aukščiausio pirmenybių pakylos laiptelio.

Pusfinalyje įveikusios Vilniaus „Tiketos“ krepšininkes, finale „LKC-Kauno“ žaidėjos 71:64 (12:22, 15:14, 14:15, 23:20) privertė pasiduoti ir „Jonavos“ komandą.

Kaunietės užtikrintai pirmavo beveik visų rungtynių metu. Likus maždaug minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Jonavos“ puolėja Akvilė Baronėnaitė tritaškiu metimu sumažino savo komandos atsilikimą iki 3 taškų.

Vis dėlto „LKC-Kauno“ krepšininkės Laura Želnytė ir Greta Tamašauskaitė taikliai realizavo baudos metimus ir džiaugėsi pergale.

„LKC-Kaunas“: Greta Tamašauskaitė 24 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Laura Želnytė 21 (9 atk. kam.).

„Jonava“: Goda Ziutelytė 22, Akvilė Baronėnaitė 20 (13 atk. kam.), Milda Šukytė 13.

Nacionalinės moterų krepšinio lygos finalinio ketverto vaizdo reportažas:

Rungtynėse dėl 3 vietos pergalę pasiekė „Tiketos“ komanda. Vilnietės be didesnio vargo 74:55 (25:10, 13:18, 20:16, 16:11) nugalėjo „Patriočių“ ekipą ir pasipuošė bronziniais medaliais.

„Tiketa“: Gytė Urniežiūtė 23, Kristina Palaimaitė 11, Eglė Jucevičiūtė 10 (12 atk. kam.).

„Patriotės“: Jurgita Šegždaitė 10, Justina Burbaitė ir Ramunė Eskertaitė po 8.

• Įdomiausias NMKL mažojo finalo rungtynių akimirkas rasite fotogalerijoje.