Mike‘as Conley paliko „Jazz“ krepšininkus ir už nugaros, ir už atkrintamųjų varžybų ribos
Nuotr. AP-Scanpix
Dar net nebaigusi paskutinių Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynių Los Andželo „Lakers“ ekipa sužinojo, jog žais atkrintamosiose varžybose

Bilietą jai įteikė Jutos „Jazz“ (43-39), kuri išvykoje 70:86 (17:17, 21:23, 13:25, 19:21) pralaimėjo Memfio „Grizzlies“ (56-26) krepšininkams.

Nepaisant pergalės, „Grizzlies“ liko penkta Vakaruose. Memfio ekipa galėjo aplenkti Los Andželo „Clippers“ krepšininkus, tačiau jie iškovojo pergalę. Šios dvi komandos susitiks atkrintamosiose varžybose ir namų aikštės pranašumą turės „Clippers“.

„Jazz“ puolimas per paskutines šio sezono rungtynes buvo itin prastas Alas Jeffersonas vienintelis pelnė dviženklį taškų skaičių, o Jutos ekipa krepšį atakavo tik 32 proc. taiklumu.

Per trečią kėlinį Zachas Randolphas pelnė 12 taškų, o „Grizzlies“ įgijo 16 taškų persvarą. Ketvirtojo kėlinio pradžioje pranašumas pasiekė ir 20 taškų.

„Grizzlies“ laimėjo 32-as rungtynes savo aikštėje šį sezoną – tai geriausias komandos rezultatas per klubo istoriją.

„Grizzlies“: Zachas Randolphas 25 (19 atk. kam.), Mike‘as Conley 14, Darrellas Arthuras 11, Tony Allenas 8.

„Jazz“: Alas Jeffersonas 22 (16 atk. kam.), Gordonas Haywardas 9, Mo Williamsas 8, Alecas Burksas 8.