Turnyrą Klaipėdoje laimėjo „Uniks“

2006-09-21 23:14
Domas Lukauskas, „BasketNews.lt“ koresp.

Klaipėdoje ketvirtadienį (09.21) baigėsi dvi dienas trukęs keturių komandų draugiškas krepšinio turnyras miesto mero taurei laimėti. Jo nugalėtojais tapo Kazanės „Uniks“ krepšininkai, finale 86:63 (29:16, 18:18, 21:14, 18:15) sutriuškinę Ramūno Butauto treniruojamus Rygos „ASK/Riga“ krepšininkus.

[image=6483 left]Nuo pat pirmosios rungtynių minutės rusai tvirtai diktavo savo žaidimo sąlygas ir sužaidus 25 minutes turėjo solidų 25 taškų pranašumą (61:36), kurį išlaikė iki pat finalinės rungtynių sirenos.

„Uniks“: Darjušas Lavrinovičius 20 taškų (10 atk. kam.), Sergėjus Čikalkinas 15, Kšyštofas Lavrinovičius 14, Mateenas Cleavesas 11... Saulius Štombergas 3.

„ASK/Riga“: Steponas Babrauskas 20 taškų, Curtis Milage'as 19 (4/17 metimų), Sandis Valteris 9, Ugis Vilumas 6, Raitis Grafas 5.

•

Per mačą dėl trečiosios vietos savo varžovams jokių vilčių nepaliko turnyro šeimininkai Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai. Jie 107:79 (33:20, 18:15, 25:31, 31:13) sutriuškino „BK Prostejov“ komandą iš Čekijos.

Klaipėdiečiai svečius į nokdauną pasiuntė jau per pirmąsias tris minutes, kai rungtynes pradėję spurtu 15:2 įgijo solidų 13 taškų pranašumą. Prieš didžiąją pertrauką uostamiesčio krepšininkų persvara siekė jau 16 (51:35) taškų.

Po didžiosios pertraukos čekams buvo pavykę priartėti iki 3 taškų (65:62), bet tada klaipėdiečiai spurtavo 23:6 ir ėmė triuškinti svečius.

Šiose rungtynėse traumą patyrė pagrindinis „Neptūno“ vidurio puolėjas Michailas Anisimovas. 216 cm ūgio krepšininkas nesėkmingai nusileido ant žemės ir susižeidė čiurną, tačiau kaip tinklapiui „BasketNews.lt“ sakė pats krepšininkas, trauma nėra rimta ir sezono starto puolėjas nepraleis.

„Neptūnas“: Donatas Zavackas 23 taškai, Vitalijus Stanevičius 21 (15 atk. kam.), Andrius Petkūnas 16, Ronaldas Dorsey 13, Evaldas Dainys 9 (6 rez. perd., 5 kld.), Vaidotas Pridotkas 8, Michailas Anisimovas 7, Mindaugas Mockus 6, Ernestas Ežerkis (8 min. 5 praž, 4 kld.) ir Marius Kasiulevičius po 2, Vytautas Buzas ir Irmantas Milišauskas taškų nepelnė.

„BK Prostejov“: Danielis Korylekas 15 taškų, Cameronas Crispas 14, Pavelas Milošas 13, Janas Svoboda 9, Kordianas Korytoas 8.
Neptunas neturi centro, kai ziurejau varzybas tai nieko gero neparode. o 15 nr tai isvis maushas kazkoks, belenkur laksto nieko nesigaudo ;))