Dvi Lenkijos komandos, savo sudėtyse turinčios po tris lietuvius, skinasi kelią į pirmenybių finalą. Sekmadienį ir antrąsias serijos rungtynes laimėjo Sopoto "Prokom Trefl" komanda, namie 88:78 (19:27, 22:15, 19:20, 28:16) nugalėjusi Zgorzelačo "Turow"" krepšininkus.

Serijoje iki keturių pergalių tiek "Prokom Trefl", tiek kita ekipa su trim lietuviais – Vloclaveko "Anwil", pirmauja 2-0.

Tris kėlinius varžovams priešinęsi Zgorzelačo krepšininkai palūžo per paskutinįjį ketvirtį. Prieš prasidedant lemiamam kėliniui svečiai pirmavo 62:60, tačiau pralaimėjo 10 minučių atkarpą 16:28.

Nugalėtojams trys lietuviai kartu surinko 19 taškų. Tomas Masiulis per 24 minutes pelnė 11 taškų (2/3 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 3/6 baudų metimų), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Darius Maskoliūnas per 20 minučių prie pergalės prisidėjo 6 taškais (1/1 tritaškio, 3/6 baudų metimų) bei 2 atkovotais kamuoliais.

Tomas Pačėsas, rungtyniavęs 22 minutes, surinko 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 5 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Kitos dvi šios poros rungtynės bus žaidžiamos Zgorzelače. "Turow" krepšininkai atsirevanšuoti varžovams už du pralaimėjimus bandys balandžio 29 bei gegužės 1 dienomis.