Vilniaus komandą į pergalę vedė Renaldas Seibutis
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai atsikvėpė tik tada, kai paskutinė Utenos „Juventus“ komandos ataka buvo nesėkminga.

Lietuvos krepšinio lygos ketvirtfinalio serijos iki dviejų pergalių antrosiose rungtynėse sostinės klubas išvykoje po atkaklios kovos 85:83 (14:19, 22:20, 25:27, 24:17) nugalėjo sezoną baigusią „Juventus“ ekipą.

Vilnietis Simas Buterlevičius rungtynių pabaigoje prametė dvi baudas ir suteikė šeimininkams išplėšti pratęsimą arba pergalę.

Nerijus Varnelis atkovojo kamuolį, perdavė jį žaibišku greičiu pulti bėgusiam Aidui Viskontui, tačiau gynėjo metimas iš po krepšio buvo netaiklus ir Dirko Bauermanno auklėtiniai šventė pergalę.

Antrojo kėlinio viduryje Ryčio Vaišvilos treniruojami uteniškiai susikrovė devynių taškų pranašumą (29:20).

„Lietuvos rytas“ išlygino rezultatą po ilgosios pertraukos – 40:40, tačiau trečiojo ketvirčio pabaigoje „Juventus“ pelnė devynis taškus be atsako ir nutolo – 62:53.

Nors ketvirtajame kėlinyje „Juventus“ dar pirmavo – 73:66, bet ketvirčio pabaigoje pritrūko jėgų. Vilniečiai persvėrė rezultatą – 79:77 – 38-ąją minutę.

Per pirmąją dvikovą namie žaidusių „Lietuvos ryto“ žaidėjų pranašumas buvo gerokai didesnis – 92:67

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 24 (8/8 baudų), Tautvydas Lydeka 20, Nemanja Nedovičius 14, Janis Blūmas 12

„Juventus“: Nerijus Varnelis 22 (5/6 dvit.), Aidas Viskontas 18, Karolis Petrukonis 17, Gintautas Matulis 7.

Ketvirtfinalio barjerą įveikęs sostinės klubas po savaitės startuos pusfinalio serijoje su „Prienų“ komanda. Pusfinalyje ekipos varžysis iki trijų pergalių.

Pirmasis mačas balandžio 26-ąją vyks Prienuose, kur vilniečiai 76:82 pralaimėjo reguliariojo sezono susitikimą. Virginijaus Šeškaus treniruojami prieniškiai ketvirtfinalyje eliminavo „Šiaulių“ klubą.