Kristina Alminaitė atliko dvigubą dublį, tačiau pergalei to buvo maža
Nuotr. A.Didžgalvis
Vilniaus „Kibirkšties-VIČI-IKI“ krepšininkėms nepavyks iškovoti Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) aukso medalių. Lietuvės turnyro pusfinalyje 55:61 (15:18, 15:9, 11:15, 14:19) pralaimėjo Minsko „Horizont“ komandai ir sekmadienį kausis dėl bronzos medalių.

„Kibirkšties-VIČI-IKI“ komandos varžove mažajame finale bus „Cmoki“ ekipa taip pat iš Baltarusijos.

Ketvirto kėlinio pradžioje aikštę dėl pražangų limito buvo priversta palikti Rima Valentienė, o taškus rinko baltarusės (41:46). Vitos Kuktienės tolimas dūris skirtumą sumažino iki trijų taškų (46:49), tačiau sėkmingai atakavusios „Horizont“ krepšininkės likus trims minutėms sugebėjo vėl nutolti (50:57).

Vilnietės bandė pakilti į lemiamą šturmą (54:57), bet likus pusantros minutės baltarusės nutolo septyniais taškais (54:61). „Kibirkšties-VIČI-IKI“ krepšininkėms rungtynių eigos pakeisti nepavyko (55:61).

„Nesugebėjome nuraminti komandos. Tai mūsų kaltė, – po mačo kalbėjo „Kibirkšties-VIČI-IKI“ trenerė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė. – Darėm daug dalykų, kuriuos darydavome tik sezono pradžioje. Sugrįžom į pradžią. Susidūrėme su daug kietesne gynyba, daug agresyvesniu puolimu nei Lietuvos čempionate. Tokių rungtynių nebuvimas išmušė mus iš vėžių. Komandoje yra žaidėjų, kurios dar auga ir keli nepataikyti metimai iš eilės, jas išmuša iš vėžių. Agresyvi gynyba, kelių švilpukų nebuvimas ir lėmė pralaimėjimą.“

Rezultatyviausiai Vilniaus komandos gretose žaidė Kristina Alminaitė. Vidurio puolėja per 24 minutes pelnė 16 taškų (6/7 dvitaškių), atkovojo 10 kamuolių, blokavo 2 metimus ir išprovokavo 5 pražangas.

„Nepasakyčiau, kad buvo labai prastos rungtynės, tačiau buvo daug abejonės, – teigė Štreimikytė-Virbickienė. – Sprendimai vėlavo, baltarusės spėjo gintis ir tada strigome. Baltarusės niekuo nenustebino, mes žinojome, kaip jos žais. Turėjom greičiau prisitaikyti prie teisėjų leidžiamo kietesnio žaidimo. Merginos yra profesionalės, todėl jos privalo sekmadienį kautis tik dėl pergalės.“

„Kibirkštis-VIČI-IKI“: Kristina Alminaitė 16 (10 atk. kam.), Vita Kuktienė 15 (8 atk. kam.), Greta Šniokaitė 10, Kristina Vengrytė 8 (10 atk. kam.).

„Horizont“: Natalija Anufryjenka 16.

Atrinkti (0) Visi (10)
Prasta sudetis,prastas treneris,prastas sezonas.
2013-04-22
+2
Mindo mindo..
Paziurekit kiek cempe jau yra kartu gavusios...

--
2013-04-21
-1
--->jo
subinėj tau ta pati Viči, ekpserte tu beretini...

Kas tau mindo? Tave vaikystėj matyt stipriai mindė kas netingėjo, kad tokias nesamones rašinėji...