„Kibirkšties-VIČI-IKI“ ekipa iškovojo BWBL bronzos medalius
Nuotr. Tomas Gaubys
Lietuvos vicečempionės Vilniaus „Kibirkšties-VIČI-IKI“ krepšininkės pirmą kartą klubo istorijoje iškovojo Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) medalius. Mažajame finale Tado Stankevičiaus auklėtinės 76:59 (19:20, 18:12, 13:10, 23:17) nugalėjo Minsko „Cmoki“ ekipą iš Baltarusijos ir pelnė bronzos apdovanojimus.

Vilnietės atitrūko prasidėjus trečiajam ketvirčiui, kai Kristina Alminaitė pelnė 4 taškus iš eilės ir „Kibirkštis-VIČI-IKI“ įgijo 9 taškų pranašumą (41:32). Sėkmingas vidurio puolėjos žaidimas leido vilnietėms dominuoti aikštėje.

Ketvirtą kėlinį užtikrinčiau pradėjo „Cmoki“ ir Stankevičius buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės.

Nors skirtumas buvo sumenkęs iki 6 taškų (51:57), dvi atakas iš eilės sėkmingai baigė Vita Kuktienė, dvitaškį pridėjo Mantė Kvederavičiūtė ir Vilniaus krepšininkės vėl susigrąžino iniciatyvą (66:53).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Kristina Alminaitė. Vidurio puolėja per 21 minutę pelnė 20 taškų (10/13 dvitaškių), atkovojo 6 kamuolius ir blokavo 1 metimą.

„Vakar patyrėme nesėkmę, todėl šiandien labai norėjome atsigriebti, – po mačo sakė Alminaitė. – Stengėmės pademonstruoti tokį žaidimą, kokį mokame geriausiai.

Man pačiai šis finalo ketvertas buvo sėkmingas. Komandos draugės puikiai mane išnaudojo. Padariau viską, ką galėjau. Šiandien jautėsi psichologinė įtampa, tačiau po pirmojo kėlinio pamatėme, kad galime kautis ir atlikome savo darbą. Namo keliausime ganėtinai geromis nuotaikomis.“

Išsamesnis Alminaitės komentaras

Kuktienė nugalėtojoms surinko 16 taškų (8 atk. kam., 6 rez. per.), Kvederavičiūtė (7 atk. kam.) ir Greta Šniokaitė pridėjo po 10, Kristina Vengrytė – 6, Rima Valentienė – 5, Natasha Morris – 4, Lina Pikčiutė – 3 (6 atk. kam.), Ieva Prėskienytė – 2, o Eglė Šniokaitė taškų nepelnė.

„Cmoki“ komandoje pasižymėjo 13 taškų surinkusi Žana Haradzeckaja.

Atrinkti (0) Visi (10)
sutinku
SUTINKU...PANOS VISAI NORMALIAI PASIRODĖ, MANAU JOG JAU IKI RUNGTYNIŲ BUVO NUSPRĘSTA KAM KOKIOS VIETOS.

TAI AKIVAIZDŽIAI MATĖ KAS STEBĖJO RUNGTYNES.