Donato Slaninos sąskaitoje – 8 taškai
Nuotr. LaPresse – Scanpix
Ketvirtąją pergalę paeiliui Italijos čempionate iškovojo Emilijos Redžo „Trenkwalder“ (17-11) ekipa. Donato Slaninos atstovaujamas klubas namie 71:65 (22:19, 12:21, 18:10, 19:15) palaužė Kantu „Mapooro“ (16-12) krepšininkus.

Starto penkete susitikimą pradėjęs veteranas iš Lietuvos nugalėtojams per 12 minučių pelnė 8 taškus (2/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 1 pražangą, 3 sykius prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

Per kitas rungtynes nutrūko trijų paeiliui Kasertos „Juve“ (13-15) komandos pergalių serija. Žygimanto Jonušo atstovaujamas klubas namie 75:85 (17:23, 16:6, 26:23, 16:33) nusileido Avelino „Sigidas“ (12-16) krepšininkams.

Po trijų kėlinių aikštės šeimininkai buvo susikrovę 7 taškų pranašumą (59:52), tačiau lemiamą ketvirtį galingu spurtu baigusi Avelino ekipa išplėšė pergalę.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Jonušas pralaimėjusiems per 24 minutes pelnė 5 taškus (1/1 dvitaškio, 1/4 tritaškių), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 1 pražangą, po 2 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 3 naudingumo balus.

Nugalėtojus į pergalę vedė net 26 taškus surinkęs Jaka Lakovičius ir 20 taškų bei 12 atkovotų kamuolių pridėjęs buvusio Vilniaus „Lietuvos ryto“ aukštaūgio Dejano Ivanovo brolis Kaloyanas.

Tarp šešiolikos Italijos pirmenybėse rungtyniaujančių ekipų Slaninos klubas dalijasi 4-6 vietas, o Jonušo ekipa žengia devinta.