Jeremy Linas pateko į Oklahomos ekipos krepšininkų gynybos gniaužtus Nuotr.: AFP-Scanpix
Aaronas Brooksas meta per Reggie Jacksono iškeltas rankas Nuotr.: AFP-Scanpix
Jeremy Linas bando įveikti Russello Westbrooko gynybą Nuotr.: AFP-Scanpix
Kevinas Martinas ir Patrickas Beverley kovoja dėl kamuolio Nuotr.: AFP-Scanpix
Aaronas Brooksas, Carlosas Delfino ir Terrence'as Jonesas nusivylę pirmuoju pralaimėjimu NBA atkrintamosiose varžybose Nuotr.: AFP-Scanpix
Hjustono „Rockets“ krepšininkai norės kuo greičiau pamiršti pirmąsias NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes. „Rockets“ svečiuose neturėjo jokių vilčių mače su Oklahomos „Thunder“ – 91:120 (19:26, 28:34, 19:29, 25:31).

Šeimininkai prieš ilgąją pertrauką spurtavo 14:1 ir įgijo penkiolikos taškų pranašumą (60:45). Sparčiai augęs skirtumas ketvirtojo kėlinio pradžioje pasiekė 30 taškų ribą (96:66), o „Rockets“ treneris ėmė galvoti apie kitas rungtynes.

Ketvirtajame kėlinyje Hjustono ekipos gretose daugiausiai žaidė atsarginiai krepšininkai, tarp jų – ir Donatas Motiejūnas. Vos per 5 minutes jis spėjo pelnyti 5 taškus (2/2 dvitaškių, 1/1 baudos) ir atkovojo 1 kamuolį.

„Rockets“ lyderis Jamesas Hardenas į buvusios komandos krepšį įmetė 20 taškų, tačiau pataikė vos 6 metimus iš 19.

Hjustono komanda, reguliariajame sezone buvusi antra lygoje pagal pelnomus taškus, šįkart surinko 15 mažiau už savo vidurkį ir pataikė vos 36,3 proc. metimų. „Thunder“ krepšį atakavo 53 proc. taiklumu.

Antrosios serijos iki keturių pergalių rungtynės naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį taip pat bus žaidžiamos Oklahomoje.

„Thunder“: Kevinas Durantas 24, Russellas Westbrookas 19 (10 rez. perd., 8 atk. kam.), Serge'as Ibaka 17, Kevinas Martinas 16.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 20 (6/19 metimų), Patrickas Beverley 11, Carlosas Delfino 10.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Atrinkti (0) Visi (18)
sito reikejo tiketis, zodziu NIEKO KEISTO !!! :DDDDD prakals ir antras triuskinanciai, jei kiek isvadu nepadarys raketos , ir manau serija 4-0 vis vienlaisvai laimes OCK!!! GO GO THUNDER!!! :)))
2013-04-22
+2
|||Stebėjau kažkur pusantro kėlinio, tai labai įdomiai Raketų treneris dirba.. išleido Smitha su Ašiku, kurie akivaizdžiai nespėja prie tokių OKC tempų.. vėliau padarė dar didesnę nesąmonę - pastatė į PF Delfino, tai nei apsigint nei užpult.. Turi tris perspektyvius ir mobilius PF ir nei vienu nenaudoja..

Koks tuo metu buvo penketas kaip Delfino buvo PF? Turbut jisai kraste stovejo, kai kartais Donatas stovi ir laukia kamuolio ar ne?
mLr
Nieko kito ir nebuvo galima tiketis ,namie dar manau raketos pabandys bent 1 pergale iskovot ir tai jiem jau butu neblogas pasiekimas
2013-04-22
-2
Turbūt neįdomiausia serija.
2013-04-22
Bet komandų naudingumo skirtumas tai žiaurus-OKC 130,o Rockets tik 39.Tai kur laimės,kai toks skirtumas.Jei taip ir toliau,tai Hiūstonas gali ruoštis atostogoms.

--
2013-04-22
+1
McFail vėl failina.

--
2013-04-22
ValentinasPaskaičiuokite kiek ten ateina pažiūrėti rungtynių keniečių (žiūr. nuotrauką) ir kiek lietuvių,... Ten sporto biznis pelningas, o Lietuvoje... tik Kaune susirenka 15000 žiūrovų... Žalgiris bankrutuoja... Greitai ir Kaune bus tundra...

Renkasi nes yra žvaigždžių, ir komanda laimi. O ką pas mus? Rytas ir Žalgiris viskas. Kitos iš vis kaimo lygio komandos, tai kur tau rinksis pažiet kaimo lygio rungtynių ar NBA rungtynių?
2013-04-22
+3
|||
2013-04-22
+1
aiskuKaip ir tikejausi ant PO OKC prades losti dar geriau, o ypac RW, butent nuo jo priklauso ar komanda laimes.

kad nor ne. Komandos pergales priklauso nuo Duranto zaidimo, Westbrukas ne karta yra suzaides gerai, o Durantui tik nepakreta ir komanda pralosia, o Westbrukui nekrenta, o Durantui krenta tai tas vistiek komanda y pergales atveda, plius Westbrukas kamuoly daugiausiai laiko tai ir statistika biski geresne kai kada buna.
2013-04-22
-2
Lauris
Duotų ilgiau D-Mo žaist - būtų ir visas rezultatas geresnis.. O čia Hardenas vien pro šalį šaudo..:))