Tęsdami pasiruošimą Eurolygos finalinio ketverto varžyboms Tel Avivo "Maccabi" krepšininkai iškovojo antrąją pergalę draugiškose rungtynėse. Sekmadienį (04. 24) Šarūno Jasikevičiaus komanda Raanoje (Izraelis) 104:86 (26:20, 22:26, 30:19, 26:19) vėl nugalėjo Sankt Peterburgo "Dinamo" klubą. Pirmąsias rungtynes "Maccabi" laimėjo 110:91.

Tai buvo trečioji "Maccabi" pergalė prieš "Dinamo" šį sezoną. Pirmąjį kartą Izraelio čempionai laimėjo sezono pradžioje, o antrąjį – praėjusį ketvirtadienį.

Įpusėjus rungtynėms "Maccabi" pirmavo 48:46. Tačiau 26-ąją minutę svečiai iš Rusijos jau buvo priekyje – 63:59.

Tačiau tuo metu Š.Jasikevičiaus komanda spurtavo 12:2 ir po trijų ketvirčių pirmavo 78:67. Per paskutinįjį kėlinį intrigos nebekilo.

Šarūnas Jasikevičius buvo vienas naudingiausių savo komandoje. Viso jis pelnė 23 taškus ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

"Maccabi" ekipoje dar pasižymėjo Anthony Parkeris, kuris surinko 27 (9 rezultatyvūs perdavimai, 7 atkovoti kamuoliai) taškus. Talis Buršteinas įmetė 17 (6 atkovoti kamuoliai), o Maceo Bastonas – 16 (8/8 dvitaškių) taškų.

Rusijos komandai Mate'as Miliša pelnė 15 taškų, Kelly McCarty pridėjo 14, Andrejus Ivanovas – 12, o Edas Cota – 11.

Kitą ketvirtadienį "Maccabi" žais dar vienas draugiškas rungtynes. Stambule (Turkija) Š.Jasikevičiaus ekipa rungtyniaus prieš "Efes Pilsen" krepšininkus.