Jau pirmosiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse užfiksuota staigmena. Panevėžyje vietos „Panevėžys“ 81:58 (19:11, 23:20, 15:11, 24:16) sutriuškino praėjusio sezono trečiosios vietos laimėtojus Šiaulių „Šiaulius“.

„Pirmiausia labai sėkmingai apsigynėmė. Tao buvo viena svarbiausių pergalės priežąsčių. Visi žaidėjai rungtyniavo puikiai, todėl nenoriu nieko išskirti, – po rungtynių tvirtino nugalėtojų komandos treneris Ramūnas Cvirka. – Varžovai nepataikė iš patogių padėčių, todėl tai leido mums atitrūkti. Jautėsi, kad jiems trūko traumuotų žaidėjų, o Kieža žaidė ne sau įprastoje pozicijoje. Tikėjausi, kad sužaisime gerai, bet kad taip gerai – ne“.

Panevėžiečiai jau pirmajame ketvirtyje įgijo 8 taškų persvarą (19:11). Tokį pat pranašumą jie turėjo ir antro kėlinio pradžioje (23:15), bet po Tado Klimavičiaus tritaškio ir dar vienos sėkmingos atakos svečių deficitas tapo vos 2 taškai – 22:24.

Po šeimininkų minutės pertraukėlės Paulius Počiuipa taip pat atsakė tritaškiu – 27:22. Iki didžiosios pertraukos likus 2 minutėms „Panevėžys“ įgijo dviženklę persvarą (38:28). Sužaidus dar minutę Tomas Gaidamavičiaus tritaškis dar pablogino svečių padėtį – 42:28.

Situacija aikštėje nesikeitė ir po didžiosios pertraukos. Po 4 trečiojo kėlinio minučių ir 5 iš eilės Šarūno Vėliaus taškų šeimininkai dar labiau sustiprino savo pozicijas – 49:32. Dar labiau besikomplikuojanti padėtis „Šiaulių“ strategą vėl privertė prašyti minutės pertraukėlės. Po jos dar vieną tritaškį „įsodinęs“ Gaidamavičius padidino persvarą iki 20 taškų – 52:32. Trečiajame ketvirtyje likus žaisti 3 minutes šiauliečiai sumažino deficitą – 40:54. Sunkėjančią „Panevėžio“ situaciją taisyti ėmėsi Nerijus Varnelis: po jo tritaškio – 57:40. Likus žaisti dešimt minučių švieslentėje – 57:42.

Sužaidus 2 minutes paskutiniame ketvirtyje šeimininkai susigrąžino 20 taškų pranašumą, ir Ramūno Cvirkos auklėtiniai ramiai užbaigę rungtynes pateikė pirmą šio sezono staigmeną.

„Panevėžys“: Tomas Gaidamavičius 18 taškų (5 atk. kam., 4 rez.. perd.), Nerijus Varnelis 14 (11 atk. kam.), Šarūnas Vėlius 12 (8 atk. kam.), Paulius Počiuipa 11 (8 atk. kam.), Gintautas Vileita 10 (5 rez. perd.).

„Šiauliai“: Tadas Klimavičius 15, Arvydas Čepulis 13, ir Aurimas Kieža 11 (7 atk. kam.).

Dėl traumų šiame mače „Panevėžio“ komandai negalėjo padėti Tomas Černeckis ir Vytautas Tatarūnas, o „Šiaulių“ gretose nebuvo Manto Ruikio irVaido Pauliukėno.

nu sheis metais jau pnvz gal parodys ks gali ;))) surinko zaidejus gan gerus ,netikiu kad liks paskutinei ,aisku pirmos varzybos dar + - , nieko nereiske bet ....gal bus siek tiek intrigos lkl ;))) sekmes visom komandom ypac pnvz ;DDD
2006-09-25
+1
panevezys jega!
2006-09-23
+1
siauliai buvo iveikti daugiausiai buvusiu siaulieciu (gaidamaviciaus ir veliaus) pastangomis, saldus kerstas :)
2006-09-23
+1
Ner jau tokia silpna ta panevezio komanda :)