Kauno „Žalgirio“ klubą papiktino šie tinklalapyje lrytas.lt pasirodę reklaminiai skydeliai
Kauno „Žalgirio“ klubą papiktino šie tinklalapyje lrytas.lt pasirodę reklaminiai skydeliai

Dabartinius žalgiriečius – Robertą Javtoką ir Rimantą Kaukėną – kito sezono abonementų prekybos reklamai panaudojęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas gerokai supykdė Kauno „Žalgirio“ klubą. 

„Tokius žingsnius traktuoju kaip neetiškus, – tinklalapiui „BasketNews.lt“ tvirtino „Žalgirio“ klubo generalinis direktorius Paulius Motiejūnas. – Profesionaliai dirbantis klubas turėtų suprasti, kad taip elgtis negalima. Žaidėjų įvaizdį klubo reklamai galima naudoti tik galiojant kontraktams, o ne visą gyvenimą.“

Javtokas leidimo nedavė

Manau, kad darant tokius dalykus reikėtų atsiklausti, o šįkart mano nuomonės tikrai niekas neklausė. Klubas, kuriame rungtyniauji, dažniausiai gali naudoti tavo atvaizdą reklamai, tačiau net tuo atveju viskas yra derinama su žaidėju. „Lietuvos ryto“ klubui nepriklausau jau seniai, o tai, kad esu jame žaidęs nereiškia, kad jie gali manimi disponuoti, kaip nori. Be to, dabar priklausau „Žalgiriui“. Ar pykstu? Ne, tikrai nejaučiu pykčio. Man asmeniškai ši reklama nekenkia. Jeigu tai jiems padės į areną sukviesti daugiau žiūrovų, nebūsiu nuskriaustas.

Šiandien tinklalapyje lrytas.lt pasirodė reklaminiai skydeliai, kuriuose „Lietuvos ryto“ ekipos marškinėlius vilkintys Javtokas ir Kaukėnas netiesiogiai kviečia sirgalius įsigyti abonementus į „Lietuvos ryto“ komandos rungtynes 2013-2014 m. sezonui. 

„Jis buvo svarbus, – rašoma reklaminiame skydelyje, kuriame 15-uoju numeriu pažymėtais „Lietuvos ryto“ ekipos marškinėliais vilkintis Javtokas deda į krepšį. – Bet dar svarbesnis, Tu, Sirgaliau!“

Analogiški užrašai yra ir kitame reklaminyje skydelyje, ties Kaukėno atvaizdu. Javtokas „Lietuvo ryto“ marškinėlius yra vilkėjęs 1999-2006 metais, o Kaukėnas sostinės klubui atstovavo 2001-2002 m. sezone.

Sostinės klubas pasinaudoti buvusių savo krepšininkų atvaizdais sumanė siekdamas parduoti kuo daugiau abonementų į kito sezono varžybas. Jų kaina prasideda nuo 90 litų. 

„Žalgirio“ klubo vadovai dėl galimai neteisėto abiejų krepšininkų įvaizdžio naudojimo pradėjo konsultuotis su teisininkais.

Susisiekti su „Lietuvos ryto“ klubo vadovais tinklalapiui „BasketNews.lt“ nepavyko.


Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (50)
Ar kas nors turite patirtimi su šioje svetainėje http://tipstersplace.com/tipsters
2013-04-27
-6
Atsakyti
MP1
VIGGENKeistas ir net akiplėšiškas Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubo sprendimas reklamose panaudoti dabartinių Kauno „Žalgirio“ krepšininkų atvaizdus gali brangiai kainuoti.„Žalgirio“ atstovai trečiadienį sporto portalui SportIN.lt patvirtino, kad dėl „Lietuvos ryto“ veiksmų konsultuojasi su teisininkais.Kito sezono abonementų prekybą pradėjęs „Lietuvos rytas“ šokiravo šalies visuomenę, kai reklamos veidais pasirinko ne savo, o didžiausio priešininko „Žalgirio“ krepšininkus – Robertą Javtoką ir Rimantą Kaukėną.Reklamoje buvo akcentuojama, kad R.Javtokas ir R.Kaukėnas praeityje vilkėjo „Lietuvos ryto“ aprangą, tačiau garsių krepšininkų Vilniuje žaidė ir daugiau – Šarūnas Jasikevičius, Ramūnas Šiškauskas, Arvydas Macijauskas – tad būtent dabartinių žalgiriečių pasirinkimas neatrodo kaip sutapimas.„Žalgirio“ vadovams garsiai pareiškus pasipiktinimą, reklamos veidai skubiai buvo pakeisti. Vietoje R.Javtoko ir R.Kaukėno trečiadienio vakarą reklamoje jau sukosi R.Šiškauskas ir Andrius Šležas.Visgi taip lengvai „Lietuvos rytas“ gali ir neišsisukti. Mat buvęs klubas neturėjo teisės reklamoje panaudoti dabar kitoje komandoje žaidžiančių krepšininkų veidų, nors ir su „Lietuvos ryto“ komandos apranga. Be to, apie tai nebuvo tartasi nei su „Žalgiriu“, nei su pačiais žaidėjais.Labai realu, kad iš žalgiriečių užsidirbti pabandęs „Lietuvos rytas“ turės pats susimokėti tam pačiam „Žalgiriui“.Atsirugs kaimieciam ,reik mokinti tvarkos islaikytinius


Taip, nelabai graziai cia Rytas paiselge. Bet apie kokia "tvarka" gali kalbeti Zalgirio klubas nemokantis atlyginimu nuo rudens ir apskritai pasirases kontraktus su zaidejais zinodamas, kad nesuriks pinigu ir negales moketi? Juokiasi puodas, kad katilas juodas?
2013-04-25
+4
Atsakyti
Neįtikėtinas svetainėje http://www.tipstersplace.com/tipsters
2013-04-25
+7
Atsakyti
Graziai cia vainausku RZ apsitriochlino:D Pabruko uodegas ir pakeite reklamos personazus. Triochalos kaip visada:D
2013-04-25
-4
Atsakyti
ŽK fanai įdomūs - jų komandoje pusė žaidėjų yra gimę arba žaidę Vilniuje :) o jie vis tiek ant Vilniaus varo - savo žaidėjų negerbiat ir nesaugot, tai kodėl kiti turėtų juos gerbti ir mylėti? :) Kai Javtokas židė LR, tai visaip tyčiojosi iš jo, o dabar mat jų žaidėjas :))) O kas sakė, kad šie žaidėjai ir kitais metais vilkės ŽK marškineėlius? Gal jau su jais sutarta, kad savo karejrą Javtokas ir Kaukėnas baigs LR komandoje ir nuo kitų metų jie žasi LR ir būtent todėl jie yra reklamoje???
2013-04-25
-11
Atsakyti
Keistas ir net akiplėšiškas Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubo sprendimas reklamose panaudoti dabartinių Kauno „Žalgirio“ krepšininkų atvaizdus gali brangiai kainuoti.

„Žalgirio“ atstovai trečiadienį sporto portalui SportIN.lt patvirtino, kad dėl „Lietuvos ryto“ veiksmų konsultuojasi su teisininkais.

Kito sezono abonementų prekybą pradėjęs „Lietuvos rytas“ šokiravo šalies visuomenę, kai reklamos veidais pasirinko ne savo, o didžiausio priešininko „Žalgirio“ krepšininkus – Robertą Javtoką ir Rimantą Kaukėną.

Reklamoje buvo akcentuojama, kad R.Javtokas ir R.Kaukėnas praeityje vilkėjo „Lietuvos ryto“ aprangą, tačiau garsių krepšininkų Vilniuje žaidė ir daugiau – Šarūnas Jasikevičius, Ramūnas Šiškauskas, Arvydas Macijauskas – tad būtent dabartinių žalgiriečių pasirinkimas neatrodo kaip sutapimas.

„Žalgirio“ vadovams garsiai pareiškus pasipiktinimą, reklamos veidai skubiai buvo pakeisti. Vietoje R.Javtoko ir R.Kaukėno trečiadienio vakarą reklamoje jau sukosi R.Šiškauskas ir Andrius Šležas.

Visgi taip lengvai „Lietuvos rytas“ gali ir neišsisukti. Mat buvęs klubas neturėjo teisės reklamoje panaudoti dabar kitoje komandoje žaidžiančių krepšininkų veidų, nors ir su „Lietuvos ryto“ komandos apranga. Be to, apie tai nebuvo tartasi nei su „Žalgiriu“, nei su pačiais žaidėjais.

Labai realu, kad iš žalgiriečių užsidirbti pabandęs „Lietuvos rytas“ turės pats susimokėti tam pačiam „Žalgiriui“.

Atsirugs kaimieciam ,reik mokinti tvarkos islaikytinius
2013-04-25
+7
Atsakyti
kYo
King Jamesha nevykeliai neturi is savo puses ko pasiulyt tai siulo Zalgirio :D kad zaide laikrascio komandoj tai dar nereiskia, kad Javtokas ir Kaukenas ir priklauso atmatu kibirui. vainiauskas vel kiba uzuoste :D


Kazkada jie zaide ryte tai, kam jums reikalingi zaidejai kurie zaide atmatu klube ? ka negalit susirast geresniu ?
2013-04-25
+6
Atsakyti
sarkis21Reklama turi būti labai gerą visiems Lietuvos ryto fanams, kadangi reklamuoja Lietuvos ryto klubą. Aš ir pats esu reklamuotojas ir reklamuoju būtent Lietuvos ryto krepšinio klubą.


Turi visiems patikti šį reklamą.
2013-04-24
-6
Atsakyti
Reklama turi būti labai gerą visiems Lietuvos ryto fanams, kadangi reklamuoja Lietuvos ryto klubą. Aš ir pats esu reklamuotojas ir reklamuoju būtent Lietuvos ryto krepšinio klubą.
2013-04-24
+1
Atsakyti
joooo,vargas makulaturai kad turi imtis tokiu nesvariu priemoniu tam kad prisivilioti gerbeju.juokingiausia tai jog abonementas tai kapeikas kainuoja,90Lt uz abonementa i visas sezono varzybas tai cia nevilties israiska kadangi klubas bijo kad kitamet sirgaliu bus dar maziau nei siemet todel ir vilioja tokiom mizerinem kainom :D uzuojauta plytfaniams,skubekit pirkt abonementu nes jei ju bus parduota nedaug,tai ir nauju pirkiniu nebus :D
2013-04-24
+3
Atsakyti
Nu net keista kazkaip.:( Kiek čia silpnaprociu Žalgirio fanų:O Negi istikruju Žalgirio fanai šitaip nepasižymi proto galimybėmis:(:O Na kagi, db žinosiu

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2013-04-24
-1
Atsakyti
Anksciau net aprangos ryto buvo grazesnes...
2013-04-24
+7
Atsakyti
Ciulpkit gaidziai raudoni, jus visi dare ir darys, net narkosa nepades jums daunams ligotams kurie darot geda Lietuvai.Zalgiris jega Nr1Europoje ir Lietuvoje o jus rytgaidziai taboro meslo kruva kuriuos krusa kas netingi ir kam stovi, eurolygoj tvarke kas netingejo wilno taborui net teisejai nepadejo o Zalgiris pirmas stovejo ir ant rytgaidziu skersa dejo.
2013-04-24
+6
Atsakyti
13meciau zalgrybiniai isvis turetumet ant keliu klupet pries Javtoka. Kai Ryte zaide paskutiniais zodziais ji keikdavot, o dabar jau "robke"...
2013-04-24
+9
Atsakyti
nekavenckaskasablankanekavenckasSLIMASSNeturi wilno bumaga savo normaliu zaideju tai Zalgirio reklamuoja.Bebro ar juoduko foto ides tai visi issigas.zalgrybio ? matai kas ant marskineliu uzrasyta spuoge is kowno ?Dabar jie Zaidzia Zalgiri,iskrypelisusikisk buratino nosi sau subinen geriau su tais savo iskrypeliais, neidomu man kur jie dabar zaidzia, o ar viskas cia teiseta ar ne bus galima suprast is to ar zalgreblys isdrys paduot del to ryta i teisma ir ar laimetu


Pinoki : LR Visuomenės informavimo įstatymas

13 straipsnis. Asmens teisių, garbės ir orumo apsauga

1. Siekiant nepažeisti asmens teisių, apsaugoti jo garbę ir orumą, renkant ir viešai skelbiant informaciją draudžiama:

3) filmuoti ir fotografuoti žmogų ir NAUDOTI JO ATVAIZDUS REKLAMAI visuomenės informavimo priemonėse BE ŠIO ŽMOGAUS SUTIKIMO

Jei nores paduos , bet as ju vietoj neduociau ... labai jau ciotkai savo fanus ismeslino :)) stai jum abonementai su zaidejais kurie labai dziaugiasi dulkindami jusu komanda :)) Liuks !
2013-04-24
+1
Atsakyti
kasablankanekavenckasSLIMASSNeturi wilno bumaga savo normaliu zaideju tai Zalgirio reklamuoja.Bebro ar juoduko foto ides tai visi issigas.zalgrybio ? matai kas ant marskineliu uzrasyta spuoge is kowno ?Dabar jie Zaidzia Zalgiri,iskrypeli


susikisk buratino nosi sau subinen geriau su tais savo iskrypeliais, neidomu man kur jie dabar zaidzia, o ar viskas cia teiseta ar ne bus galima suprast is to ar zalgreblys isdrys paduot del to ryta i teisma ir ar laimetu
2013-04-24
-3
Atsakyti
Na kada jau abonentai po 90 Lt tai jau geda ju netureti. Manau net nereiktu ju reklamuoti. Nors kai EL kitais metais svieciasi labai jau miglotai, tai gal ir brangoka. Nes ziurte absoliuciai nera i ka.
2013-04-24
-4
Atsakyti
nekavenckasSLIMASSNeturi wilno bumaga savo normaliu zaideju tai Zalgirio reklamuoja.Bebro ar juoduko foto ides tai visi issigas.zalgrybio ? matai kas ant marskineliu uzrasyta spuoge is kowno ?


Dabar jie Zaidzia Zalgiri,iskrypeli
2013-04-24
-3
Atsakyti
SLIMASSNeturi wilno bumaga savo normaliu zaideju tai Zalgirio reklamuoja.Bebro ar juoduko foto ides tai visi issigas.


zalgrybio ? matai kas ant marskineliu uzrasyta spuoge is kowno ?
2013-04-24
-4
Atsakyti
geruliai :DD
2013-04-24
+4
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.