Tritaškius dažniau pro šalį metęs Kyle'as Korveris neapsigindavo ir nuo Paulo George'o atakų
Nuotr. AFP-Scanpix
Indianos „Pacers“ ekipa 113:98 (25:19, 34:31, 29:26, 25:22 nugalėjo Atlantos „Hawks“ krepšininkus ir per pirmuosius du NBA Rytų konferencijos mačus apgynė namų sienas.

Pirmąsias rungtynes „Pacers“ laimėjo 107:90. Serijoje iki keturių pergalių Indianos krepšininkai pirmauja 2-0. Sekmadienį abu klubai susitiks Atlantoje, kur „Pacers“ nuo 2006 m. pralaimėjo vienuolika dvikovų paeiliui.

Paul  George
PTS 27 | REB 8 | AS 3 | ST 4 | BS 1
„Didžiuojuosi savo žaidėjais. Jie demonstravo užtikrintą krepšinį, – sakė „Pacers“ strategas Frankas Vogelis. – Tačiau mes vis dar turime žaidimo komponentų, kuriuos reikia patobulinti.“

Strategas pažymėjo, kad Lance'as Stephensonas žaidė traumuotas, o Davidas Westas pernelyg greitai prisirinko pražangų. Anot Vogelio, svarų indėlį į pergalę įnešė atsarginiai krepšininkai.

„Vienintelis dalykas, kurį akcentuojame šioje serijoje – kova 48 minutes, – pasakojo „Hawks“ vairininkas Larry Drew. – Mums taip žaisti nepavyksta. Tris kėlinius rungtyniavome gerai, bet vėliau pasipylė klaidos ginantis.“

Ketvirtfinalio serijoje krepšys užsirišo „Hawks“ snaiperiui Kyle'ui Korveriui. Antrosiose rungtynėse jis įmetė 3 iš 10 tritaškių, kai pirmose realizavo – 3 iš 9.

„Pacers“: Paulas George'as 27 (8 atk. kam., 4 per. kam.), George'as Hillas 22 (4/7 tritaškių), Roy Hibbertas 15 (9 atk. kam.), Geraldas Greenas 15.

„Hawks“: Devinas Harrisas 17, Joshas Smithas 16, Jeffas Teague 16, Alas Horfordas 13 (10 atk. kam., 5 rez. perd.).