„Nevėžis“ sutriuškino „Atletą“

2006-09-23 19:40
Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ koresp.

Dariaus Sirtauto debiutas Kauno „Atlete“ paženklintas triuškinama nesėkme. Pirmosiose šio sezono Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Kaune vietos „Atletas“ 69:101 (17:30, 17:20, 12:22, 23:29) nusileido Kėdainių „Nevėžiui“.

Tai buvo pirmosios oficialios rungtynės, kuriose vyriausiuoju treneriu dirbo Sirtautas. Vos dvi savaites prie „Atleto“ vairo stovintis buvęs krepšininkas aikštėje pamatė ne tai, ką tikėjosi išvysti – jo žaidėjai nuo pirmųjų minučių buvo visa galva žemesni už varžovus beveik visais žaidimo aspektais.

[image=6498 left Gytis Sirutavičius (su kamuoliu) dažnai laisvas atakuodavo varžovų krepšį]„Susidūrėme su padoria gynyba, tokia, kokios neturime per treniruotes. O kai varžovų tokia gynyba, subyra viskas, ką mes planavome dvi savaites. Nepavyko absoliučiai niekas, kas buvo suplanuota. Puolime turime 11 kombinacijų ir nė vienos iš jų šiandien normaliai nepadarėme, – po mačo apgailestavo Sirtautas. – Lieka tik dirbti, toks mūsų darbas“.

Jau sužaidus tris minutes „Atleto“ deficitas pasiekė 10 taškų – 2:12. Nors šeimininkai po dviejų iš eilės tritaškių priartėjo (10:15), tačiau gynyboje nespėdami paskui varžovus ir leisdami jiems kartoti vieną metimą po kito pralaimėjo atkarpą 0:9 ir rezultatas tapo 10:24 svečių naudai.

Vedini Andriaus Aleksandrovo, „Nevėžio“ krepšininkai antrojo kėlinio pradžioje įgijo 20 taškų pranašumą (39:19). „Atleto“ jaunieji krepšininkai Remigijus Trakimas ir Mantas Simonavičius padėjo kiek sušvelninti skirtumą (31:43), tačiau prieš didžiąją pertrauką kėdainiečiai atstatė turėtą persvarą – 50:34.

Antroje mačo dalyje skirtumas perkopė 20 taškų ribą ir „Atletas“ nebeturėjo galimybių pasivyti varžovų.

„Mums padėjo aktyvi gynyba, kai geriausi varžovų žaidėjai – Juknevičius ir Dabkus buvo išjungti iš žaidimo. Malonu dėl šio juodo darbo“ – po mačo džiaugėsi „Nevėžio“ strategas Gintaras Leonavičius.

Strategas liko patenkintas Aleksandrovo pasirodymu, kuris dar iki didžiosios pertraukos pelnė 17 taškų ir puikiai įžaidėjo pozicijoje pakeitė čiurną susižeidusį Tomą Rinkevičių. Dar vienas „Nevėžio“ įžaidėjas – Gediminas Navickas – taip pat gydosi traumą.

„Atletas“: Mantas Simonavičius 20 taškų, Singaras Tribė 15, Remigijus Trakimas 11.

„Nevėžis“: Andrius Aleksandrovas ir Gytis Sirutavičius po 26, Mindaugas Sakalauskas ir Valdas Kaukėnas po 10.

taip ir turejo but ;}}
2006-09-24
ka sakiau apie jukneviciu... :( net uz atleta nesugeba uzlost... :s
2006-09-23
Nu galima buvo tikėtis, kad "Atletas pralaimės, bet nemaniau, kad tokiu didelių skirtumų.