LKL prezidentas Kliokys paliks postą

2013-04-25 14:25
Saulius Ramoška, lzinios.lt

Šarūnas Kliokys atsisveikins su LKL prezidento pareigomis
Šarūnas Kliokys atsisveikins su LKL prezidento pareigomis
Nuotr. Fotodiena.lt/D.Radlinskas
Vie­nuo­lik­tus me­tus Lie­tu­vos krep­ši­nio ly­gai (LKL) va­do­vau­jan­tis Ša­rū­nas Klio­kys po šio, dvi­de­šim­to­jo, se­zo­no pa­si­ren­gęs sa­vo vie­tą už­leis­ti nau­jam pre­zi­den­tui.

„Ly­gai rei­kia nau­jų idė­jų, su­dė­tin­gų spren­di­mų. LKL dir­bu daug me­tų, prie vis­ko pri­pra­tau, to­dėl kar­tais su­nku nu­spręs­ti taip, kaip iš ti­krų­jų rei­kė­tų šian­dien“, – „Lie­tu­vos ži­nioms“ sa­kė ba­lan­džio 22 die­ną dvi­de­šim­tą­jį gim­ta­die­nį mi­nė­ju­sios ly­gos va­do­vas Klio­kys.

Jo kar­je­ra ša­lies eli­ti­nė­je ly­go­je pra­si­dė­jo 2002 me­tų rug­sė­jo 25-ąją. Tą­dien sos­ti­nės „Ša­rū­no“ vieš­bu­ty­je įvy­ku­sia­me LKL vi­suo­ti­nia­me su­si­rin­ki­me dėl užim­tu­mo „FI­BA Eu­ro­pe” struk­tū­ro­se iš LKL pre­zi­den­to pos­to pa­si­trau­kė 10 me­tų ly­gai va­do­va­vęs le­gen­di­nis krep­ši­nin­kas Ša­rū­nas Mar­čiu­lio­nis.

„Bu­vo vis­ko, nes ėjo­me ne­pra­min­tu ke­liu, įgy­ven­din­da­mi nau­jus su­ma­ny­mus, keis­da­mi mąs­ty­mą ir san­ty­kius tarp žmo­nių. Ti­kiu, kad per tiek se­zo­nų su­bur­tas ini­cia­ty­vių, kū­ry­bin­gų krep­ši­nio en­tu­zias­tų ko­lek­ty­vas ir to­liau sėk­min­gai or­ga­ni­zuos LKL dar­bą“, – trauk­da­ma­sis iš LKL tą­syk kal­bė­jo Mar­čiu­lio­nis.

Sa­vo įpė­di­niu krep­ši­nin­kas pa­siū­lė tuo­met te­le­ko­mu­ni­ka­ci­jų bend­ro­vės „Om­ni­tel“ vi­cep­re­zi­den­tu dir­bu­sį Klio­kį. „Esu įsi­ti­ki­nęs, kad nau­ja­sis LKL pre­zi­den­tas, ku­riuo pa­si­ti­kiu ir ku­rį siū­lau į va­do­vo pos­tą, bus vi­sų ger­bia­mas krep­ši­nio ved­lys“, – ti­ki­no Mar­čiu­lio­nis. Klio­kys pre­zi­den­tu iš­rink­tas vien­bal­siai.

Nuo tos die­nos pra­ėjus dau­giau nei de­šim­čiai me­tų krep­ši­nio ku­lua­ruo­se pa­si­gir­do kal­bų, jog ru­de­nį LKL nau­ją se­zo­ną pra­dės jau tu­rė­da­ma nau­ją va­do­vą. Kliokys tvirtino norintis pailsėti ir užsiimti kitomis veiklomis.


Rodyti komentarus
Atrinkti (3) Visi (25)
Ar kas nors turite patirtimi su šioje svetainėje http://tipstersplace.com/tipsters
2013-04-27
+2
Atsakyti
Nu iseini tai ir mauk, kazkaip nulis emociju :)
2013-04-26
Atsakyti
djgaffer
Ačiū Dievui.Jau galvojau,kad niekada nepasitrauks.Nepyk Šarūnai,bet nieko gero dėl LKL nepadarei,o tik smukdinai.Tikiuosi,kad tai tau buvo gera pamoka.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2013-04-26
-1
Atsakyti
Chicago "Bulls" fanų bendruomenė Lietuvoje. https://www.facebook.com/bullsfanai
2013-04-25
+1
Atsakyti
JAU SENAI LAIKAS!

Trūksta naujovių, LKL tvirtos pozicijos..
2013-04-25
Atsakyti
Anonimas
Gal vel sugris į Siauliu krepsinio kluba.
2013-04-25
Atsakyti
Jau seniai privalejo pasitraukti. Bet geriau veliau negu niekada.
2013-04-25
-1
Atsakyti
eh
per tuos vienuolika metu nueita stipriai zemyn. Vien tik nusileidimai, kompromisai, LKL gramzdinimas i dugna. Tikrai lyga reiks lipdyt is naujo...gaila...
2013-04-25
+2
Atsakyti
ne i temą
pasiūlymas Tiškevičiui dėl videokonferencijos :manau būtų įdomu pakalbinti T.Tumalovičių ,rinktinės fotografą.
2013-04-25
+1
Atsakyti
nu jooo
nebeatlaike zmogus dvieju klubu spaudimo...sunku tokiose vietose sedeti ypac, kai aplinkiniai sokdina su savo kvailais reikalavimais :)) o zinot kaip yra UAB"Valstybe" ?? pora kartu nepaklusai kam nors... turek bedu :D arba iseini graziuoju arba ismesim su triuksmu ;)
2013-04-25
Atsakyti
Anonimas
''vienuoliktus metus einantis... ...po sio dvidesimtojo'' nusikalba ir net nejaucia :D
2013-04-25
Atsakyti
Sarunas Marciulionis butu pats tas i si posta, zmogus turi ir autoriteta ir kas svarbiausia turi neikainojamos patirties.
2013-04-25
-2
Atsakyti
megejas
Aš taip pat, manau, kad Šarūnas Marčiulionis turėtų vadovauti LKL lygai. Arvydas Sabonis LKF, Šarūnas Marčiulionis LKL, manau, tai būtų labai sėkmingai dirbantys žmonės. Abu turi Autoritetą Lietuvoje ir ne tik. Tikiuosi, kad Šarūnas bus!
2013-04-25
+4
Atsakyti
ir Gilys galetu palikt jis irgi labai myli du Lietuvos super klubus.
2013-04-25
+2
Atsakyti
tiesa
Šiaulietis sunaikinęs krepšinį Alytuje .
2013-04-25
Atsakyti
Si vieta tapo per kasrta,sudetinga suvaldyti valdyba kuriai vadovauja du klubai o tavo nuomone niekam neidomi ir nereikalinga.Na reikia tiketis ateis tas kuris sugebes sugrazinti LKL prestiza ir nestrypcios pries dvieju klubu dudele.
2013-04-25
+2
Atsakyti
Andre
Pagaliau. Pavelavo gal kokius tris metus tai padaryti...
2013-04-25
+1
Atsakyti
Anonimas
SAMULEVICIU IS LKL ISMESTI REIK
2013-04-25
Atsakyti
Matau tik viena zmogu kuris galetu buti LKL prezidentu, tai Sarunas Marciulionis. Pas ji ideju niekada netruksta. Puikiai vadovavo budamas LKL prezidentu tiek vadovaudamas NEBL lygai. Sarai laukiam taves gryztancio!!!
2013-04-25
+4
Atsakyti
ooooooooo
aleliuja!!! visi galėtų išeit nuo to lkl tik geriau būtų nepalyginamai
2013-04-25
-1
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 25

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.