Utenos „Juventus“ klubas pratęsė tradiciją ir ketvirtadienį pradžiugino dar vienos Utenos gimnazijos moksleivius. Šventiniame renginyje Ryčio Vaišvilos auklėtiniai sužaidė taikiai 117:117 su Dauniškio gimnazijos rinktine.

Pilnoje gimnazijos sporto salėje vykusioje šventėje iniciatyvą didžiąją mačo dalį savo rankose turėjo Martyno Griciaus ir Elvino Čiuknos vedini aikštės šeimininkai, tačiau lemiamoms minutėms „Juventus“ persvėrė rezultatą.

Prasidėjus paskutinei susitikimo minutei „Juventus“ buvo priekyje 115:111, tačiau į Gintauto Matulio dvitaškį dviem tolimais metimais atsakė Evaldas Jurčiukonis (117:117) ir komandos išsiskyrė taikiai.

Dauniškio gimnazijos rinktinei 37 taškus pelnė naudingiausiu rungtynių žaidėju išrinktas Martynas Gircius. Elvinas Čiukna pridėjo 32 (6 tritaškiai) taškus, Laurynas Kapčius – 24, Evaldas Jurčiukonis – 17, Raimondas Jasiūnas – 5, Deividas Meidus – 2.

„Juventus“ gretose pasižymėjo 36 taškus pelnęs Laimonas Kisielius. Arvydas Čepulis pridėjo 20, Gintautas Matulis – 16, Karolis Petrukonis – 15, Darius Gvezdauskas – 14, Aidas Viskontas – 11, o Paulius Morkeliūnas įmetė 5 taškus.

Per rungtynių pertrauką surengtame „Snaiperio“ konkurse triumfavo „Juventus“ aukštaūgis Petrukonis, per minutę pataikęs 8 tolimus metimus ir finale įveikė 6 kartus krepšį tiksliai atakavusį Gricių.

„Oro karaliaus“ turnyre, kurio vertinimo komisijos nariais buvo „Juventus“ krepšininkai bei gimnazijos vadovai, nepralenkiamas buvo Kapčius.

Geriausi susitikimo žaidėjai bei visi prie šventės organizavimo prisidėję asmenys po rungtynių buvo apdovanoti „Juventus“ prizais bei gimnazijos įsteigtomis dovanomis.