Pralaimėjimais antrojo Ispanijos diviziono atkrintamąsias varžybas pradėjo abu klubai su lietuviais – varžovų pranašumus jie pripažino penktadienį.

Gintaro Leonavičiaus atstovaujama Lugo „Breogan“ namie 88:95 (22:16, 22:29, 19:23, 25:27)pripažino Kasareso „Patrimonio De La Human“ pranašumą.

Lietuvis rungtynes pradėjo starto penkete ir per 29 minutes pelnė 15 taškų (3/4 dvitaškių, 3/5 tritaškių), atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius. 14 naudingumo balų surinkęs Leonavičius buvo antras ekipoje pagal naudingumą.

Leonavičiaus ekipa reguliariajame sezone užėmė penktą vietą, Kasareso ekipa liko šešta, tačiau nugalėjusi išvykoje įgijo namų aikštės pranašumą.

Nesėkmę patyrė ir Hueskos „Lobe“, kurios marškinėlius vilki Deividas Pukis. Ji išvykoje 59:73 (19:13, 11:16, 13:25, 16:19) pralaimėjo Alikantės „Lucentum“.

Pukis žaidė 9 minutes ir pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio), atkovojo kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Lobe“ reguliarųjį sezoną baigė aštunta, „Lucentum“ – trečia.

Serijose kovojama iki trijų pergalių, antrosios rungtynės vyks sekmadienį.