Penktadienį ir šeštadienį prasidėjo „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ I divizionų finalo ketvertų maratonas. Pirmieji į kovą stojo patys vyriausieji ir Jaunių vaikinų A (gim. 1995 m) krepšinio čempionate nugalėtojų titulą apgynė Vilniaus Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos I-YIT komanda.

Tomo Purlio vadovaujami „marčiulioniukai“ finale Klaipėdoje po sunkios kovos 88:78 palaužė Kauno Arvydo Sabonio krepšinio centro „Arx Reklama“ komandą.

Jau pirmame kėlinyje vilniečiai pabėgo į priekį ir atrodė, kad užtikrintai kontroliuos rungtynes, tačiau kauniečiai sugebėjo pademonstruoti savo žaidimą ir pasivyti varžovus. Viskas sprendėsi ketvirtame kėlinyje, kur paskutines minutes tiksliau sužaidę „akademikai“ šventė sunkią pergalę ir pasipuošė aukso medaliais.

„Pergalę lėmė mūsų visų komandinis darbas, - po mačo teigė nugalėtojų treneris T.Purlys. – Edvinas Šeškus buvo svarbus mūsų žaidėjas, kuris galėjo vienas nulemti rungtynes, todėl jo netekus visi turėjome padirbėti. Džiaugiuosi, kad vyrai norėjo įrodyti, jog gali sėkmingai žaisti ir be jo. Per treniruotes vaikinai sunkiai darbo, norėjosi, kad šie paskutiniai metai būtų sėkmingi. Rungtynių pradžia buvo netikėta. Negalvojome, kad taip lengvai pradėsime rungtynes, tačiau tas skirtumas mane neramino. Bijojau, kad vaikinai neatsipalaiduotų. Žinojome, kad „saboniukai“ per kelias minutes gali panaikinti visą skirtumą. Taip nutiko ir šįkart. Sugebėjome atsilaikyti. Džiaugiamės pergale“.

Nugalėtojus į priekį vedė Benas Vaitulionis, kuris pelnė 22 taškus ir po krepšiais sugriebė 12 atšokusių kamuolių. Gediminas Žalalis pridėjo 17 taškų, o Deividas Kumelis įmetė 15 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Kauniečių gretose Ričardas Verbickas įmetė 25 taškus.

Trečiąją vietą ir bronzos medalius iškovojo aikštės šeimininkai Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos „Smėlio juosta“ krepšininkai. Pajūrio atstovai mažajame finale 78:56 sutriuškino ir be apdovanojimų paliko Vilniaus krepšinio mokyklos „Perlas“ ekipą.

Nugalėtojų gretose Haroldas Saprykinas pelnė 26 taškus, o vilniečių gretoseTomaš Romanovski surinko 15.

Penktadienį pusfinaliuose „marčiulioniukai“ 69:67 palaužė Vilniaus KM, o „saboniukai“ 82:74 nugalėjo klaipėdiečius.

Į geriausių finalo ketverto žaidėjų penketuką pateko Lukas Ganas (Š.Marčiulionio KA), Gediminas Žalalis (Š.Marčiulionio KA), Ričardas Verbickas (Sabonio KC), Haroldas Saprykinas (V.Knašiaus KM), Rytis Pipiras (Vilniaus KM).

Atrinkti (0) Visi (17)
A
Ką jus stumiat ant Gano, žmogus geriausiai sulošė ir dar patraukė stipriai komanda, mačiau, ir gynyboj dirbo ir kamuolius ėmė, tai nepavydėkit čia ;)