Bruklino „Nets“ krepšininkai nesulaikė ketvirtajame kėlinyje net 23 taškus surinkusio ir persilaužimą savo ekipai padėjusio pasiekti 175 cm ūgio „Bulls“ nykštuko Nate'o Robinsono Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nate'as Robinsonas džiaugiasi sėkminga ataka su Tajumi Gibsonu Nuotr.: AP-Scanpix
Krisas Humphriesas blokuoja Kirko Hinricho metimą Nuotr.: Reuters-Scanpix
Čikagos „Bulls“ ekipos strategas Tomas Thibodeau nepatenkintas arbitro sprendimu jo auklėtiniui skirti pražangą puolant Nuotr.: AP-Scanpix
Antrajame kėlinyje susikibusius Nate'ą Robinsoną ir Reggie Evansą skyrė komandos draugai Nuotr.: AP-Scanpix

Fenomenalų pasirodymą surengęs Nate'as Robinsonas pelnė 34 taškus, o jo vedama Čikagos „Bulls“ ekipa po trijų pratęsimų trilerio 142:134 (25:26, 33:29, 18:29, 35:27, 10:10, 6:6, 15:7) palaužė Bruklino „Nets“ komandą ir NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-1.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti mažiau nei 4 minutes „Bulls“ atsiliko 95:109 ir atrodė, kad „Nets“ krepšininkai nutrauks šešerius metus trunkančią pralaimėjimų atkrintamųjų varžybų rungtynių išvykose seriją.

Tačiau Čikagos klubą iš duobės ištraukė 175 cm ūgio Robinsonas. Jis pelnė 12 taškų iš eilės, padėjo „Bulls“ spurtuoti 14:0 ir išlyginti rezultatą (109:109). Iš viso per ketvirtąjį kėlinį Robinsonas pelnė 23 taškus, surengdamas geriausią karjeros pasirodymą atkrintamosiose varžybose.

Iki pirmojo pratęsimo pabaigos likus žaisti 2 sekundes krepšio link veržęsis gynėjas vos peržengęs tritaškio liniją atsilošęs viena ranka atakavo krepšį ir pataikęs dvitaškį nuo lentos išvedė „Bulls“ į priekį (121:119).

Tačiau Bruklino klubas nepasidavė. Joe Johnsonas aidint sirenai išplėšė antrąjį pratęsimą. Baigiantis jo laikui pergalę šeimininkams galėjo atnešti Joakimas Noah, tačiau jo metimas buvo blokuotas.

Prispausti varžovus ant menčių „Bulls“ krepšininkams pavyko trečiajame pratęsime, kurį jie pradėjo spurtu 6:1 ir iniciatyvos iš rankų nebeišleido.

Paskutinį kartą pergalę atkrintamųjų varžybų rungtynėse svečiuose „Nets“ iškovojo 2007 m. balandžio 21 d., kai 96:91 palaužė Toronto „Raptors“ ekipą.

Penktosios serijos rungtynės antradienio naktį bus žaidžiamos Brukline. Laimėjusi jas Čikagos ekipa žengtų į konferencijos pusfinalį, kur jos lauks Majamio „Heat“ arba Milvokio „Bucks“ klubai.

Čikagoje vykusiame mače didvyriu tapęs Robinsonas pasižymėjo ir iš blogosios pusės. Iki antrojo kėlinio pabaigos likus žaisti 7 minutes ir 13 sekundžių jis bandė išmušti kamuolį iš „Nets“ įžaidėjo C.J.Watsono, tačiau kelis kartus sudavė varžovui ir abu krepšininkai susikibo.

Ant sekretoriato stalo atsidūrusius peštukus išskyrė akimirksniu subėgę komandos draugai. Abu krepšininkai buvo nubausti techninėmis pražangomis ir toliau tęsė rungtynes.

„Bulls“: Nate'as Robinsonas 34, Carlosas Boozeris 21 (8 atk. kam.), Kirkas Hinrichas 18 (14 rez. perd.), Jimmy Butleris 16, Joakimas Noah 15 (13 atk. kam.), Luolas Dengas 15 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Tajus Gibsonas 10.

„Nets“: Deronas Williamsas 32 (10 rez. perd., 7 kld.), Brookas Lopezas 26 (11 atk. kam.), Joe Johnsonas 22, Geraldas Wallace'as 17 (9 atk. kam.), Reggie Evansas 15 (13 atk. kam.), Andray Blatche 13.

linas
dar kazkam po tokiu rungtyniu kyla klausimu ant kiek James geresnis uz kobe?
2013-04-28
+3
BULLS
tai kad pas denga 17 tsk o ne 15 :D
2013-04-28
-2
Grynuolis15Šita serija man labai primena 2009 metų PO, kai žaidė "Bulls" prieš "Celtics", daug pratęsimų , buzzerbeater, game winner :D Tik rezultatas visai kitoks ;]

Va va..kazkas panasaus i ta serija,kuri buvo puiki.
2013-04-28
+5
Nuostabiai zaide Natas.. Super rungtynes. Bet antram OT per daug isisjaute natas :D
2013-04-28
-1
Fuksais ištraukė pergalę "Bulls". Lil' Nate'o diena buvo, daugiau nieko ir nebe pridursi, 4-am kėlinyje, metimai vienas po kito ėjo. Pirmoje rungtynių dalyje sukrapštė vos 5 taškus, trečiajame kėlinį išvis nė taško nepelnė. O tada jau pradėjo bombarduoti "Nets" krepšį ir įmetė 23 taškus paskutiniam kėlinyje, ir pritrūko tik 2 taškų, kad pagerintų net pačio Michael'o Jordan'o rekordą.... ne veltui "Bulls" ekipos krepšininkai.:)

Bet mano nuomone "Nets" dar turi šansą, ateinančias rungtynes žais namie, ir dideli šansai, kad jas laimės, ir jai taip atsitiks kritinės rungtynės bus "Bulls" ekipos arenoje.
2013-04-28
+2
Rose? Who?
2013-04-28
-6
Negalėčiau lyginti su kitomis šio sezono varžybomis, bet rungtynės tarp "Bulls" ir "Nets" buvo vienos geriausių ir gražiausių, kurias mačiau šiame sezone. O jeigu dar pridėtume svarbą... Prieš atkrintamąsias varžybas tikėjau "Bulls" komanda, bet serijos favorite laikiau "Nets". Vakarykštės rungtynės labai daug reiškė Bruklyno ekipai, nes kur serija būtų tapus 2:2 ir kur 3:1... Matėsi, jog "Nets" norėjo atsilošti už pralaimėjimą namuose ir susigrąžinti aikštės svarbą. Nors didžiąją rungtynių dalį Čikagos krepšininkai kontroliavo padėtį, tačiau po didžiosios pertraukos prarando kontrolę ir privertė sunerimti. Kaip rodė transliacijos statistika, jau trečiajame kėlinyje "Nets" buvo pelniusi daugiau taškų, pataikiusi žymiai didesniu procentu ir dar pagerinusi kai kuriuos statistinius rodiklius, kurie buvo prastesni per pastaruosius dvejus mačus. Kai persvara jau buvusi pasiekusi 14 taškų, galvojau, kad "Bulls" sunkiai išsikapstys, bet... Kas man patinka ir "Vežta", kad "Bulls" yra labiausiai "užsivedusi" ir kovojanti komanda atkrintamosiose! Žaidėjai griūva dėl kiekvieno kamuolio, grumiasi negailėdami jėgų, kad atsikovotų "lentą", puikiai dalinasi kamuoliu, "užvedinėja" komanddos draugus, matosi, kad atmosfera ekipoje yra pasakiška. O tai labai svarbu, siekiant didelių tikslų. Septyni Čikagos krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, Nazr pritrūko vieno taško, kad būtų 8-as, bet kiek reiškė jo pasirodymas trečiajame pratęsime... Vau. Labiausiai statistikoje užkliūna rezultatyvus perdavimai, kurių net 34 atliko "buliai" ir tik 23 - "Nets". Nate'as vakar buvo žvaigždė, Boozeris darė viską, ką turi daryti tikras lyderis, Noah jau simpatizuoju seniai, kaip šitas "aligatorius" kovoja kiekviename aikštės metre yra tiesiog neįtikėtina... Gėda būtų nepaminėt visų nurašyto Hinricho (18 tšk., 14 rez. perd., daugiau nei 50% pataikymas), J.Butleris irgi įrodinėja savo vertę, manau, kitais metais jo rolė bus dar svarbesnė, Luolas kaip visada universalus ir "nematomai" naudingas. Nesu didžiausias "Bulls" fanas, bet prijaučiu šiam ekipai, ypač, kai ji rungtyniauja taip kaip vakar naktį. Neįsivaizduoju "Nets" laiminčios šios serijos... Kas turėtų nutikti, kad "Bulls" pralaimėtų 4 rungtynes iš eilės, sunku pagalvoti, bet vienaip ar kitaip, "buliai" turi pabaigti pradėtus darbus. Gal pamatęs tokį žaidimą ir atmosferą Derrickas Rose'as vis dėlto sugalvos prisijungti ir pakovoti prieš "Heat"?
2013-04-28
+3
Nu jooo... Rungtynės nerealios . O Bulls vadovai norėjo per trade'us atiduoti Boozeri ir Robinson'ą . O dabar jie yra komandos lyderiai per PlayOff'us . Sveikinimai Bulls fanams , nerealios rungtynes buvo . :)
2013-04-28
-8
TDI93BUmbistas pats robinsonas antram pratesime pasijaute jordanu,kai per ataka mete 3kartus ir pyst nera,jau masciau,kad tada kaput buliamsJei ne Robinson tai net nebutu buve tu pratesimu, kadangi Nets likus zaisti 3min 4 kelinyje pirmavo 14 tasku. O Robinson gaila galejo imest dar 2pts ir butu pagerines MJ rekorda.

as nieko pries ji neturiu,bet yra ir kiti zaidejai,kas pasimate jau kitoj atakoj.net komentatorius pasake,kad kamuolys suvaiksciojo pas visus ir pyst noah dejimas :)
2013-04-28
2013-04-28
+10
BUmbistas pats robinsonas antram pratesime pasijaute jordanu,kai per ataka mete 3kartus ir pyst nera,jau masciau,kad tada kaput buliams

Jei ne Robinson tai net nebutu buve tu pratesimu, kadangi Nets likus zaisti 3min 4 kelinyje pirmavo 14 tasku. O Robinson gaila galejo imest dar 2pts ir butu pagerines MJ rekorda.
2013-04-28
-2
anonimas
Vienos geriausių rungtynių kurias esu matęs. Robinsonas nesveikai užsiautė!!!
2013-04-28
-3
Betjau toky fuksa ymete robke

--
2013-04-28
+2
Kad ir pries Heat taip zaistu Bulls :D gaila Noah peda susizeides ir tai atsiliepia jo zaidime.
2013-04-28
+2
vvv
Na čia tikrai įspūdingos rungtynės buvo. Įsijungiau atsitiktinai, nuo 2-ojo kėlinio, šiaip neatsimenu kada apskritai žiūrėjau NBA rungtynes. Mūsų laiku anksti prasidėjo, tai maniau, kad atitinkamai ir pasibaigs... Na o nepaleido iki pirmos valandos nakties :) Čia buvo kažkas neįtikėtino.
2013-04-28
2013-04-28
+1
Uch! Super rungtynės. Iš tikrųjų retai kada NBA rungtynes žiūriu pastaruoju metu, tačiau šias nusprendžiau žiūrėti ir nepasigailėjau. Atmosfera puiki, kova atkakli. Žaidėjai juodai stengėsi, kovojo dėl kiekvieno kamuolio. Tikrai pribloškė mane šis mačas. Smagu dėl Bulls. Įrodinėja, kad net ir nebūnant Rose, jie gali žaisti labai sėkmingai. Nors, kai tiek pratęsimų, jau maniau, kad ir Derrickas Rose spės išbėgti į aikštelę. :))) Su pergale visus Bulls fanus, kurių Lietuvoje tikrai apstu.
2013-04-28
-4
Kažkas fantastiško.:-)Net NBA komentatoriai pasakė,kad turbūt geriausios sezono rungtynės.Neįtikėtinas mačas.:-)