Kauno „Žalgiris“ tęsia kontrolinių rungtynių seriją – sekmadienį (09.24) kauniečiai draugiškame mače nugalėjo aukščiausioje Ispanijos (ACB) lygoje rungtyniaujančią Sevilijos „Caja San Fernando“ ekipą rezultatu 80:71.

Pirmajame šios dvikovos  kėlinyje žalgiriečiams viskas klojosi labai sėkmingai. Pasak vyriausiojo trenerio Ainaro Bagatskio, krepšininkai pasitikėjo savo jėgomis, iš karto perėmė iniciatyvą, labai gerai gynėsi ir atakavo.

Pirmąjį ketvirtį aikštėję dominavę Kauno klubai krepšininkai laimėjo net 34:12. Tačiau antrame kėlinyje žalgiriečiai truputį atsipalaidavo ir leido ispanams priartėti. Tačiau nors ir kaip stengėsi priešininkai, beveik visą rungtynių laiką žalgiriečiai neleido jiems priartėti mažiau nei 12 taškų skirtumu.

Bagatskis sakė, jog norėjo visiems žaidėjams paskirstyti žaidybinį laiką po lygiai,  todėl rezultatas ir žaidimas buvo gana banguotas. Vis dėlto strategas pripažino, kad komanda žaidžia vis geriau ir geriau, daro mažiau klaidų.

Daugiausiai gerų žodžių Bagatskis išsakė „Žalgirio“ naujokui Hanno Mottolai, kuris, aikštėje praleidęs 23 minutes, pelnė 19 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Nuo tritaškio linijos jis atakavo šimto procentų taiklumu (3/3).

„Žalgirio“ vyriausiasis treneris komplimentų negailėjo ir Mantui Kalniečiui, kuris prie pergalės pridėjo 15 taškų ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Taip pat trenerio giriamųjų žodžių sulaukė ir Jonas Mačiulis (13 taškų ir 4 atkovoti kam.) bei Paulius Jankūnas (12 taškų, 5 atkovoti kam.).

Naudingai „Žalgirio“ gretose žaidė Marko Popovičius, Pelnęs vos tašką, tačiau atlikęs net 7 rezultatyvius perdavimus. Komandos kapitonas  Tanoka Beardas pelnė 8 taškus ir atkovojo 4 kamuolius.

Marcelo Machado, Vidas Ginevičius, Vladimiras Štimacas ir Vaidotas Pečiukas pridėjo po 3 taškus, o Darius Šilinskis ir Vytenis Jasikevičius nepasižymėjo.

Atrinkti (0) Visi (7)
nu bet kiek teko stebet machado zaidima tai jis toks labai nestabilus kaip snaiperis, vienose rungtynese gali primest velnias zino kiek trajaku, kitose gali isvis nepakrist, nu bet krc malonu girdet kad gerai zali losia!
2006-09-25
-1
kagi, rodos, klounada siemet ir vel grysta i kowno...
2006-09-25
Saunu lietuviai lb gerai suzaide,sekmes ir toliau
2006-09-25
nu ka ,berniukai ir mergaites ,zalgiris seis metais bus pirmas lkl ,ir duok dieve jiem eurolygoi :))) labai stipri sudetis sheis metais .grazu bus ziuret zalgiri ;)))
2006-09-25
+2
man tai neydomu kaip suzaide marcelinho,bet labai idomu,kad lietuviai parode tokius rezultatus:Mantas Kalnietis kuris prie pergalės pridėjo 15 taškų ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus,Jonas Mačiulis (13 taškų ir 4 atkovoti kam.) bei Paulius Jankūnas (12 taškų, 5 atkovoti kam.). cia tai maloniai nuteikia.
2006-09-24
-1
galbut siose rungtynese machado blogai zaide, bet gerai suzais kita karta, visiems gi buna juodu dienu