Pergalę draugiškose rungtynėse Ispanijoje iškovojo naujam sezonui besirengianti Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa. Vilniečiai 88:77 nugalėjo Valjadolido „Grupo Capitol“, kurį prieš kelias dienas įveikė ir Kauno „Žalgiris“.

Sostinės krepšininkai atitrūko po didžiosios pertraukos, kai penkių minučių atkarpą trečiajame kėlinyje laimėjo 16:2 ir įgijo 21 taško pranašumą – 63:42. Susikrovę solidžią persvarą vilniečiai ramiai užbaigė rungtynes ir iškovojo pergalę 11 taškų skirtumu.

„Lietuvos rytui“ taškus pelnė: Robertas Štelmaheris 15, Andrius Šležas 14, Jao Paulo Batista, Mindaugas Lukauskis ir Andre Emmetas po 13, Titus Ivory 10, Marijonas Petravičius 6, Matthew Nielsenas ir Tomas Delininkaitis po 2.

Turnė po Ispaniją vilniečiai užbaigs antradienį rungtynėmis su Vitorijos „Tau Ceramica“.