Įžaidėjų dvikovoje pranašesnis buvo Paulas George'as (dešinėje)
Nuotr. Reuters – Scanpix
Indianos „Pacers“ komanda atsidūrė per žingsnį nuo NBA Rytų konferencijos pusfinalio. Penktosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse „Pacers“ namie 106:83 (21:22, 29:21, 31:24, 25:16) sutriuškino Atlantos „Hawks“ ir pirmauja serijoje iki keturių pergalių 3-2.

Visos šios serijos rungtynės iki šiol baigėsi įtikinamomis šeimininkų pergalėmis – namų komandos laimėjo didesniais nei 10 taškų skirtumais.

Šįkart „Pacers“ atitrūko antrajame kėlinyje, kai Davidas Westas pelnė 8 taškus iš eilės ir padėjo 3 taškų deficitą (28:31) paversti 5 taškų persvara – 36:31.

Paul  George
PTS 21 | REB 10 | AS 5
Westas sužaidė pirmas solidžias rungtynes šioje serijoje, pelnydamas 24 taškus, o „Pacers“ po ilgosios pertraukos nepavejamai nutolo.

„Hawks“ kortas sumaišė anksti, trečio kėlinio pradžioje, penktą pražangą gavęs Joshas Smithas, o techninė pražanga Jeffui Teage'ui tik dar labiau padėjo „Pacers“ nutolti.

„Mums reikėjo atgauti pasitikėjimą savo jėgomis, – sakė „Pacers“ treneris Frankas Vogelis. – Esame jauna komanda ir turėjome grįžti prie to, kas veikė anksčiau – sulėtinti varžovų žaidimą.“

Indianos komandai dabar reikės naktį iš penktadienio į šeštadienį laimėti Atlantoje. Čia „Pacers“ suklupo jau 13 kartų iš eilės.

„Pacers“: Davidas Westas 24 (11/16 metimų), Paulas George'as 21 (10 atk. kam.), Roy Hibbertas 18 (9 atk. kam.), George'as Hillas 15 (10 rez. perd.), D.J. Augustinas 11.

„Hawks“: Joshas Smithas (5/16 metimų) ir Alas Horfordas (5/14 metimų) po 14, Devinas Harrisas 13, Kyle'as Korveris 10.

Vaizdo reportažas:

Atrinkti (0) Visi (11)
Vin
Nuotraukoj ne Paul George, o George Hill.
2013-05-02
-1
CubaPaulas George'as 21 (10 atk. kam.)10 kamuolių o kur pasai, tai gal jis ne įžaidėjas vis dėlto?

kazka cia nusisnekejai
2013-05-02
+5
{}
Paulas George'as 21 (10 atk. kam.)

10 kamuolių o kur pasai, tai gal jis ne įžaidėjas vis dėlto?
2013-05-02
+1
TO TDI93Pacers nezaidzia Geore Hill'as pas juos George Hill'as zaidzia, jai jau nezinai tai patyletum geriau.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Sorry. Tai taip ir norėjau parašyti, George Hill, bet tikrai ne Grant Hill žaidžia.. ir tuolabiau ne įžaidėju :)
2013-05-02
-9
Na teoriškai tada šią seriją laimės "Pacers" 4:3 (: Nors tikėjausi, kad dabar laimėję dvi iš eilės rungtynes "Hawks" laimės ir Indianoje (: