LeBronas Jamesas išrinktas geriausiu 2012-2013 m. sezono NBA krepšininku
LeBronas Jamesas išrinktas geriausiu 2012-2013 m. sezono NBA krepšininku
Nuotr. AP-Scanpix
Majamio „Heat“ ekipos lyderis LeBronas Jamesas ketvirtą kartą pripažintas naudingiausiu Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono žaidėju.

Apdovanojimą puolėjas atsiims antrąjį sezoną paeiliui ir ketvirtąjį kartą per pastaruosius penkerius metus.

LeBronas prisijungė prie legendinių Michaelo Jordano, Billo Russello, Kareemo Abdul-Jabbaro ir Wilto Chaberlaino, taip pat laimėjusių bent keturis naudingiausių žaidėjų titulus.

28-erių Jamesas tapo jauniausiu krepšininku NBA istorijoje, bent keturis kartus nusipelniusiu tokio pripažinimo. Abdul-Jabbarui tai pavyko 30-ies.

Pagrindiniai Jameso konkurentai buvo Oklahomos „Thunder“ puolėjas Kevinas Durantas ir Los Andželo „Clippers“ gynėjas Chrisas Paulas.

„Jis to nusipelnė, – tvirtino „Heat“ vyriausiasis treneris Erikas Spoelstra. – Jam tai istorinis sezonas, nes dauguma žmonių negalvojo, kad jis gali rungtyniauti dar geriau nei praėjusį sezoną. Jamesas įrodė galintis.“

Tai dešimtasis LeBrono sezonas NBA čempionate. Reguliariojo sezono varžybose puolėjas vidutiniškai pelnydavo po 26,8 taško, atkovodavo po 8 kamuolius, atlikdavo po 7,3 rezultatyvaus perdavimo.

Krepšininkas, pataikantis 60 proc. dvitaškių ir 40 proc. tritaškių, demonstruoja geriausią taiklumą per savo visą karjerą.

Praėjusią vasarą jis išplėtė judesiu arsenalą baudos aikštelėje. Dabar LeBronas siekia taikliau mesti baudas.

„Vidutiniškai pataikau 75 proc. baudų. Noriu realizuoti daugiau nei 80 proc. Tai mano tikslas. Labai noriu pagerinti savo baudų metimo taiklumą“, – tvirtino Jamesas.


Rodyti komentarus
Atrinkti (9) Visi (89)
Improv:)bent jau nuoširdus,kad neturi ką atsakyt.Malone nestatomas be abejo, ypač jei su tokiais pačiais "ekspertais' kaip tamsta diskutuojama.


Dar vienas bandymas mane pažemint.

Tiesiog apgailėtina, jeigu nesistengtum manęs kaip nors sumenkint, galbūt net galima būtų su tavim normalią civilizuotą diskusiją apturėt.
2013-05-04
+4
Atsakyti
:)bent jau nuoširdus,kad neturi ką atsakyt.

Malone nestatomas be abejo, ypač jei su tokiais pačiais "ekspertais' kaip tamsta diskutuojama.
2013-05-04
+3
Atsakyti
ImprovNieko aš nekandžioju,nesusireikšmink eilinį kartą.tai tam ir įkišau kaip pavyzdį Malonę,bachūras be žiedų bet kažkaip dėl hall of fame'o net nebuvo kalbos,ir prie geriausių pastoviai statomas.Ne viskas yra žiedai bendram kontekste,tau jau kiti bachūrai bandė paaiškint ką reiškia miestas/organizacija/finansai.Ir kalba nėjo apie šio sezono LAL bendrai ankstesni sezonai kada didesnis biudžetas turėdavo didelę įtaką,nes nesunku suprast kad galima daugiau pajėgesnių grajokų supirkt,žaidėjai nori keltis į "svajonių' miestus.Reikėtų dar pamažint salary cap'ą kad sulygint klubų šansus,kitu atveju tokios komandos kaip buck's yra pasmerktos būt amžinomis vidutiniokėmis,kas nėra gerai pačiai lygai ir fanam.sumenkint savo mėgstamiausio žaidėjo niekad negalėčiau,bet užtenka smegenėlių likt objektyviu net jeigu ir tektų pripažint kad jis nebuvo geriausias/geresnis.Apie kokius dar primu'us kalba kai žaidėjas dar tik savo antrą žiedą šiais ganėtinai lengvai pasiims?Tikėtina kitais metai dar didesnė atsakomybė ant LBJ pečių guls,tada galbūt sugrįšim prie šitos diskusijos.vieno dalyko nesuprantu kodėl tu man aiškini ką timis darė ir kaip ištikrųjų viskas atrodo kai tuo momentu 2000-2004 daugiausia nba mačų buvo matyta iš mano pusės,suprantu kad tamstai patinka idealizuot praeities fenomenalius pasirodymus tuo pačiui sumenkinant einamojo momento,tačiau nepavyksta nuslėpt nė pro kur savo negatyvios nuomonės LBJ atžvilgiu,teks pakartot tave patį give up,really.


Daug parašei, bet nepasakei nieko kažko didelio į ką turėčiau atrašyt, tai tik parašysiu tai, kad Malone nėra statomas prie geriausių, labai retai išvysi žmogų kuris jį į top 20 ar top 30 kiša.
2013-05-04
+2
Atsakyti
Nieko aš nekandžioju,nesusireikšmink eilinį kartą.

tai tam ir įkišau kaip pavyzdį Malonę,bachūras be žiedų bet kažkaip dėl hall of fame'o net nebuvo kalbos,ir prie geriausių pastoviai statomas.Ne viskas yra žiedai bendram kontekste,tau jau kiti bachūrai bandė paaiškint ką reiškia miestas/organizacija/finansai.Ir kalba nėjo apie šio sezono LAL bendrai ankstesni sezonai kada didesnis biudžetas turėdavo didelę įtaką,nes nesunku suprast kad galima daugiau pajėgesnių grajokų supirkt,žaidėjai nori keltis į "svajonių' miestus.Reikėtų dar pamažint salary cap'ą kad sulygint klubų šansus,kitu atveju tokios komandos kaip buck's yra pasmerktos būt amžinomis vidutiniokėmis,kas nėra gerai pačiai lygai ir fanam.

sumenkint savo mėgstamiausio žaidėjo niekad negalėčiau,bet užtenka smegenėlių likt objektyviu net jeigu ir tektų pripažint kad jis nebuvo geriausias/geresnis.

Apie kokius dar primu'us kalba kai žaidėjas dar tik savo antrą žiedą šiais ganėtinai lengvai pasiims?Tikėtina kitais metai dar didesnė atsakomybė ant LBJ pečių guls,tada galbūt sugrįšim prie šitos diskusijos.

vieno dalyko nesuprantu kodėl tu man aiškini ką timis darė ir kaip ištikrųjų viskas atrodo kai tuo momentu 2000-2004 daugiausia nba mačų buvo matyta iš mano pusės,suprantu kad tamstai patinka idealizuot praeities fenomenalius pasirodymus tuo pačiui sumenkinant einamojo momento,tačiau nepavyksta nuslėpt nė pro kur savo negatyvios nuomonės LBJ atžvilgiu,teks pakartot tave patį give up,really.
2013-05-04
-1
Atsakyti
ImprovDėkui,kad statistiką parašei,kaip matau tavo geriausia draugė imant argumentus.Du "to" finalo mačus tiesiogiai mačiau,tad gal apsiribokim tuom kad man tikrai nesunku palygint kuris kaip atrodė tuo momentu ir šiai dienai.Timis dominavo,bet grynai žiūrint į žaidimo kontrolę/tempą LBJ yra nežymiai aukščiau ir jis manau dar nepasiekė aukščiausio taško,bachūrui dar nėra tracoko.Per 4 pozicijas gali lošt naudingiau už bet kurį kitą lygos krepšininką,žaistų pvz knicksuose carmelo vietoj,lyga pamatytų dar ko nėra matę,south byče dalį "sausos" ir apčiuopiamos statistikos perkelia wade'ui ir likusiam ganėtinai stipriam sąstavui.Spursus palaikau tikrai nemažą laiko tarpą,tuo pačiu Timis yra didžiausio respeckto nusipelęs kašioras,tačiau nustuniant visus fanatizmus į šoną elabai pasiginčysi šiuo atveju.Draugiškai patarimas asmeniškai pabandyk susitelkt vien ties ką grajokas parodo aikštelėje palikdamas visus pašalinius dalykus nuošalyje(decision/medijos vaibas ir t.t)vistik dar neišeia pilnai būt objektyviu.Pvz nieks nelaiko horry geresnio grajoko už stocktoną ar malone nors santykis žiedų lygmenyje yra tikrai nepadorus.


Dėl to, kad horry niekada nebuvo komandos lyderis, mes lyderius lyginam, o ne role playerius kaip horry, juokingas šitas argumentas su horry/fishu iš anti-žiedininkų pusės, labai juokingas.

Nežinau kaip tu matei, 03 metų finaluose buvo vieno žmogaus šou, kaip ir apskritai ta komanda buvo vieno žmogaus, duncanas su praktiškai niekuo prie savęs absoliučiai dominavo finalus.

Aišku neatrodo, kad jis tiek daug daro, kadangi neįžaidinėja, nors teko ne kartą pasivarinėt prie troico ir jam senais gerais laikais ir į greitą patraukt pačiam jį inicijuojant.

Nepasisekė TD, kad jo geriausiais metais Shaqas lygiai taip pat geriausius išgyveno, tai duncano legenda žymiai didesnė būtų ir nebūtų tokio sumenkinimo kaip tavo poste tarp žmonių.

LBJ pasiekė aukščiausią tašką anų metų PO.

Aišku eilinį kartą bandai man įkast su "visgi dar neišeina būt objektyviu", give up dude.
2013-05-04
-5
Atsakyti
LokaloTDaYImprovDar laukia finalų MVP ir žiedas,labai nuspėjamas šitas sezonas.Tday jei bus 4 žiedai,nebus jokios diskusijos,nu nebent dėl timočio,bet ir tai tokio dominavimo nebuvo pas jį.wowowow. Kaip tai nebuvo, įsijunk 03 finalus, abejoju ar kas nors taip dominavo abejose aikštės pusėse kaip duncanas.PRIMINSIU - 24 ppg. 17 rpg. 5 apg. 5 bpg.Jeigu reguliarių sezonų reikia, nors nesuprasčiau kam, 26-13-4-3Ir nustokit verkt dėl tų žiedų, žaidimo esmė yra žiedai ir vienintelis dalykas dėl ko visi žaidžia, taigi natūralu, kad 80 proc. istorinio gerumo tai lems. Tiesiog tokia žaidimo esmė, negali išbraukt jos. Ar sakyt, kad vienas toks pats geras kaip kitas vien dėl to, kad statistika panaši. Turėkit kantrybės, LBJ turi labai geras sąlygas iškovot tuos žiedus, žvengsiu kai naudosit tą patį kriterijų, jeigu jis padės lbj vardui po 5-7 metų :DAisq zaidzia, kad laimet. Tai galima sakyt del ziedu. Bet negalima vertint ziedu kiekiu, nes paprasciausiai cia komandinis zaidimas, cia juk debilui tas aisq turetu but. Jei MJ komanda 100kk sezonui ant zaideju, o tarkim lebrono komanda 60kk, tai kam lengviau zieda laimet? Cia issivaizduojant, kad uz tas bapkes pora geru zaideju turi, o ne grybu prisipirke. Tai kaip tokiu atveju galima lygint tuos ziedus? Pvz kobes LAL visad ko ne daugiausiai pinigu isleidzia, tai naturalu, kad daznai laimi. Eurolygoj tokios komandos kaip CSKA, REAL, Barselona labai daznai visokiuose top4 buna, nors dauguma zaideju ir kinta. Tai jei paleisi lebrona dabar i koki efes pilsena ir MJ(senoj formoj) i dabartine CSKA, tai kuris laimejes ziedus butu labiau vertinamas?


Dėl to nba ir yra cap space'as.

Galų gale koks skirtumas kiek išleidžia, kad tie žaidėjai savo kontraktų neverti? Kobė pagal savo 27-6-6 dar dar gal kažkiek ir tempia ant tų 27 mln ir tai per daug, nashas niekaip netempia ant 10 mln, gasoliui iki 19os kaip iki mėnulio, howardas nu iš didelės bėdos tempia ir tai tik dėl to, kad nba nėr centrų beveik. Kad permoka žaidėjams tai nežinau koks čia pliusas LAL naudai
2013-05-04
+6
Atsakyti
Bruoniusjetau, is kur tas kvailas isikandimas "lygint galima tik pagal iskovotus ziedus" ? :) Pagal sita kriteriju per 3km galima identifikuoti Kobes fana, nes paskutiniais metais bachuras individualiais pasiekimais toli uz nugaros paliktas LBJ ir KD, todel dabar metamas "kiek tu turi ziedu, nieko nepasiekes, LeBronai?" kozeris :)) Taj pagal tokia sistema Karl Malone, Reggie Miller, Lebron James ir kitas puse milijono HOF zaideju, isvis neiskovojusiu ziedu ar iskovojusiu 1 yra blogesni zaidejai uz DJ Mbenga ar Luke Waltona? :)) Sutinku, kad ziedas iprasmina tavo pasiekimus tame sezone ir yra svarbiausias siektinas zaidejo tikslas karjeroje, BET tai visu pirma yra komandinis laimejimas ir kad ir kiek individualiai geras butum, del silpnos vadybos matysi ziedus kaip savo ausis (ka puikiai mateme Clevelande). Laimeti ziedai - tik vienas is kintamuju formuleje.


Nu tame ir esme, kai esi iki kaulu smegenu kobfanis, tai tada jokie argumentai neitikins, kad kobe levesnis :D
2013-05-04
-1
Atsakyti
Dėkui,kad statistiką parašei,kaip matau tavo geriausia draugė imant argumentus.Du "to" finalo mačus tiesiogiai mačiau,tad gal apsiribokim tuom kad man tikrai nesunku palygint kuris kaip atrodė tuo momentu ir šiai dienai.Timis dominavo,bet grynai žiūrint į žaidimo kontrolę/tempą LBJ yra nežymiai aukščiau ir jis manau dar nepasiekė aukščiausio taško,bachūrui dar nėra tracoko.Per 4 pozicijas gali lošt naudingiau už bet kurį kitą lygos krepšininką,žaistų pvz knicksuose carmelo vietoj,lyga pamatytų dar ko nėra matę,south byče dalį "sausos" ir apčiuopiamos statistikos perkelia wade'ui ir likusiam ganėtinai stipriam sąstavui.

Spursus palaikau tikrai nemažą laiko tarpą,tuo pačiu Timis yra didžiausio respeckto nusipelęs kašioras,tačiau nustuniant visus fanatizmus į šoną elabai pasiginčysi šiuo atveju.

Draugiškai patarimas asmeniškai pabandyk susitelkt vien ties ką grajokas parodo aikštelėje palikdamas visus pašalinius dalykus nuošalyje(decision/medijos vaibas ir t.t)vistik dar neišeia pilnai būt objektyviu.

Pvz nieks nelaiko horry geresnio grajoko už stocktoną ar malone nors santykis žiedų lygmenyje yra tikrai nepadorus.
2013-05-04
-2
Atsakyti
TDaY
Tamsi oda, rudo akys,

O jau koks uzpakaliukas,

Taip mielieji - jus neklystat,

Tai mano Koniukas.

--------------------------

Ir as nesusilaikau bei lieciu save,

Kai tik pamatau ji plakate,

Juk Kobiukas toks grazus,

O maza to ir kasioras puikus.

-------------------------

Meta ir vel jis 42 taskus,

Ir man poxui, kad pataikymas graudus,

Paso is Kobes tu nelauki,

Tiesiog ziurek ir Lakers nekeiki.

-------------------------

Ir vel ijungiu 5-tos klases lygio anglu kalba,

Kai pamatau ta fuckin scruba Dwighta Howarda,

Baudas jis ir bel missina,

Reboundu niekad nenusiima.

-------------------------

Ir galva vel dauzau i siena,

Kai pamatau ta chokeri LeBricka, bet whatewer,

Jau as pries ji nenusmaukau,

Juk jis the most overrated player ever.

-----------------------

Tad gerbkite mano Kobiuka,

Ir dede Adolfa kartu,

Kalbekit poterius kasdiena,

Uz juodu abudu.
2013-05-04
Atsakyti
TDaYImprovDar laukia finalų MVP ir žiedas,labai nuspėjamas šitas sezonas.Tday jei bus 4 žiedai,nebus jokios diskusijos,nu nebent dėl timočio,bet ir tai tokio dominavimo nebuvo pas jį.wowowow. Kaip tai nebuvo, įsijunk 03 finalus, abejoju ar kas nors taip dominavo abejose aikštės pusėse kaip duncanas.PRIMINSIU - 24 ppg. 17 rpg. 5 apg. 5 bpg.Jeigu reguliarių sezonų reikia, nors nesuprasčiau kam, 26-13-4-3Ir nustokit verkt dėl tų žiedų, žaidimo esmė yra žiedai ir vienintelis dalykas dėl ko visi žaidžia, taigi natūralu, kad 80 proc. istorinio gerumo tai lems. Tiesiog tokia žaidimo esmė, negali išbraukt jos. Ar sakyt, kad vienas toks pats geras kaip kitas vien dėl to, kad statistika panaši. Turėkit kantrybės, LBJ turi labai geras sąlygas iškovot tuos žiedus, žvengsiu kai naudosit tą patį kriterijų, jeigu jis padės lbj vardui po 5-7 metų :D


Aisq zaidzia, kad laimet. Tai galima sakyt del ziedu. Bet negalima vertint ziedu kiekiu, nes paprasciausiai cia komandinis zaidimas, cia juk debilui tas aisq turetu but. Jei MJ komanda 100kk sezonui ant zaideju, o tarkim lebrono komanda 60kk, tai kam lengviau zieda laimet? Cia issivaizduojant, kad uz tas bapkes pora geru zaideju turi, o ne grybu prisipirke. Tai kaip tokiu atveju galima lygint tuos ziedus? Pvz kobes LAL visad ko ne daugiausiai pinigu isleidzia, tai naturalu, kad daznai laimi. Eurolygoj tokios komandos kaip CSKA, REAL, Barselona labai daznai visokiuose top4 buna, nors dauguma zaideju ir kinta. Tai jei paleisi lebrona dabar i koki efes pilsena ir MJ(senoj formoj) i dabartine CSKA, tai kuris laimejes ziedus butu labiau vertinamas?
2013-05-04
-1
Atsakyti
VinoDaY
Pritariu TDaY. Timotis antras pagal geruma PF ever po Pau Gasolio. Timmis >>>>>>>> LBJ
2013-05-04
-2
Atsakyti
ImprovDar laukia finalų MVP ir žiedas,labai nuspėjamas šitas sezonas.Tday jei bus 4 žiedai,nebus jokios diskusijos,nu nebent dėl timočio,bet ir tai tokio dominavimo nebuvo pas jį.


wowowow. Kaip tai nebuvo, įsijunk 03 finalus, abejoju ar kas nors taip dominavo abejose aikštės pusėse kaip duncanas.

PRIMINSIU - 24 ppg. 17 rpg. 5 apg. 5 bpg.

Jeigu reguliarių sezonų reikia, nors nesuprasčiau kam, 26-13-4-3

Ir nustokit verkt dėl tų žiedų, žaidimo esmė yra žiedai ir vienintelis dalykas dėl ko visi žaidžia, taigi natūralu, kad 80 proc. istorinio gerumo tai lems. Tiesiog tokia žaidimo esmė, negali išbraukt jos. Ar sakyt, kad vienas toks pats geras kaip kitas vien dėl to, kad statistika panaši. Turėkit kantrybės, LBJ turi labai geras sąlygas iškovot tuos žiedus, žvengsiu kai naudosit tą patį kriterijų, jeigu jis padės lbj vardui po 5-7 metų :D
2013-05-04
Atsakyti
Cia kaip matau nemazai nesupranta ka reiskia MVP. Most Valuable player. Tai reiskia zaidejas kuris atnesa daugiausiai naudos komandai. Kito tokio kaip James nera kuris ir atkovoja ir padaro daug rezultatyviu perdavimu ir imeta daug tasku puikiu procentu nemetydamas lempu visokiu. Ir nejuokinkit su savo kobem ir Durantais.
2013-05-04
-9
Atsakyti
TDaY
Apskritai, reguliariojo sezono MVP - pats nereiksmingiausias titulas is visu. Net DPOY ar 1st Team yra vertingesni. Ir jau kelinti metai LBJ zaidimo kreive vis krenta zemyn. Greit baigsis jo padori statistika (padori, nes ir dabar ji nera ispudinga).
2013-05-04
-2
Atsakyti
lopas
Gulbe, Malone'as žiedo nelaimėjo su LA.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2013-05-04
+4
Atsakyti
REGGIE30VytskaTaip ir turejo but as net negalvojau kad gali taip atsitikt jog jis nebus isrinktas MVP. Lebronas tikrai siuo metu yra geriausias zaidejas pasaulyje ir jis yra nuostabus tuo kad atnesa didziausia nauda komandai nei kokie Durantai kurie meta po 30 kartu imeta 9 ir jau viskas MVP reikia jam duot nes jis imeta ten po 35 taskus.KD mėto po 9/30? Nueik statistiką pasižiūrėt prieš rašydamas nesamones, meduoli - FGM-FGA 9.0-17.7, FG% 51,0. KD tau ne Melo ar JR kurie kad ir mato jog nekrenta, vistiek lesa jump shot'us.


Blt tu tai kadras aisku kad ne kiekvienas rungtynes taip meto bet tikrai tokiu buna ir nemazai taip kad nereikia cia sokinet is karto.
2013-05-04
-5
Atsakyti
BruoniusDar kart perskaityk, ka rasiau. Rasiau, kad Kobei toli tiek iki LBJ, tiek iki KD si sezona net ir neatsizvelgiant i komandinius pasiekimus.


Zinoma nesiginciju del to visai, bet reiktu buti naiviam tiketis lbj kaip mvp jei LAL butu Top1 komanda, nes kobe yra labiau gerbiamas nei lbj, todel nereiktu stebetis tuom kad kobe gautu. vien tai, kad net Rose atiduoda lebrono mvp.
2013-05-04
+3
Atsakyti
Dainiux20BruoniusLJ KINGEsu LJ fanas bet tikrai negalvojau kad laimes. Man atrodo turejo Kbryant gauti, nes jis vienas komanda i po isvede bet be jo pamateme kokia lakers istikruju yra. KING JAMES.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.ltArba Kobes fanas trollint bando, arba tau 13 metu... Kobe MVP? Pagal kokius kriterijus tu man paaiskink? Individualiai Kobe atrode neblogai, juolab atsizvelgiant i jo amziu, bet tiek iki LBJ, tiek iki KD, buvo toloka, ka jau kalbeti apie apgailetina Lakers pasirodyma...Taip, bet realiai jei LAL butu top1 savo grupeje - taip aisku, kad lbj gaus mvp nebutu. Taciau kas butu jei butu, nera tikslo diskutuot. (Abieju komandos be ju yra niekas, zinoma palyginus kaip esant su jais)


Dar kart perskaityk, ka rasiau. Rasiau, kad Kobei toli tiek iki LBJ, tiek iki KD si sezona net ir neatsizvelgiant i komandinius pasiekimus.
2013-05-04
-15
Atsakyti
BruoniusLJ KINGEsu LJ fanas bet tikrai negalvojau kad laimes. Man atrodo turejo Kbryant gauti, nes jis vienas komanda i po isvede bet be jo pamateme kokia lakers istikruju yra. KING JAMES.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.ltArba Kobes fanas trollint bando, arba tau 13 metu... Kobe MVP? Pagal kokius kriterijus tu man paaiskink? Individualiai Kobe atrode neblogai, juolab atsizvelgiant i jo amziu, bet tiek iki LBJ, tiek iki KD, buvo toloka, ka jau kalbeti apie apgailetina Lakers pasirodyma...


Taip, bet realiai jei LAL butu top1 savo grupeje - taip aisku, kad lbj gaus mvp nebutu. Taciau kas butu jei butu, nera tikslo diskutuot. (Abieju komandos be ju yra niekas, zinoma palyginus kaip esant su jais)
2013-05-04
+2
Atsakyti
Anonimas
kiek nevykels kobe turi naudingiausio zaidejo titulu
2013-05-04
-4
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 89

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.