Vilniaus krepšinio mokyklos I-Jaunųjų talentų komandų šlavė visas varžoves nuo kelio ir užtikrintai tapo „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ čempionėmis. Jaunių merginų (gim. 1995/96 m) krepšinio čempionato finalo ketverte Klaipėdoje vilnietės palaužė abi Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos ekipas ir pasipuošė garbingiausiu apdovanojimu.

Čempionato finale Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtinės be didesnio vargo 109:56 sutriuškino vienas iš aikštės šeimininkių Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos II komandą.

Intriga dingo jau pirmame kėlinyje, kurį „Jaunųjų talentų“ komanda laimėjo 15-os taškų skirtumu. Tačiau ir toliau Diliaros Velišajevos treniruojamos sotinės krepšininkės nemažino apsukų ir didino skirtumą. Po dviejų kėlinių Vilniaus KM atstovės pirmavo 29 taškais, po trijų – 44, po keturių - 53.

„Sveikinu savo merginas su pergale, tai buvo viso sezono darbas, - po mačo teigė Vilniaus KM I-Jaunųjų talentų trenerė Diliara Velišajeva. Finalas nebuvo itin sunkus, tačiau kovėmės iki paskutinės minutės. Tai mūsų viso sezono darbas, visą sezoną nuoširdžiai dirbome ir troškome laimėti visas rungtynes, kurias žaidėme. Namo vykstame puikiomis nuotaikomis“.

Puikius asmeninius rezultatus pademonstravo Vilniaus krepšinio mokyklos lyderės. Vidurio puolėja Laura Juškaitė pelnė 30 taškų, atkovojo 5 ir perėmė 7 kamuolius bei surinko 40 naudingumo balų. Gynėja Dalia Belickaitė įmetė 22 taškus, atkovojo 8 ir perėmė 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 34 naudingumo balus. Gynėja Justina Kraujūnaitė pelnė 15 taškų, tačiau atliko 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė 8 kamuolius ir surinko 29 naudingumo balus.

Uostamiesčio ekipoje Brigita Gudelionytė pelnė 17 taškų ir atkovojo 6 atšokusius kamuolius. Roberta Mizgerytė pridėjo 15 taškų.

Trečiąją vietą ir bronzos medalius iškovojo Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos I komanda. Aikštės šeimininkės po įtemptos kovos 66:61 palaužė Kauno krepšinio mokyklos „Aisčiai“ krepšininkes.

Tris kėlinius iniciatyvą savo rankose laikė kaunietės, kurios po pusvalandžio kovos pirmavo 10 taškų skirtumu, tačiau savų sirgalių palaikomos Dianos Anužienės pajūrio atstovės sugebėjo ne tik išlyginti, bet ir paskutinėmis minutėmis persverti rezultatą bei pasipuošti bronzos medaliais.

Nugalėtojų gretose 25 taškus pelnė ir 3 rezultatyvius perdavimus atliko Milita Stalaučinskaitė. 17 taškų pridėjo Evelina Mauraitė. Evelina Greivytė pelnė tik 6 taškus, tačiau po krepšiais sugriebė 11 atšokusių kamuolių. „Aisčių“ gretose Justina Razukevičiūtė pelnė 19 taškų ir atkovojo 6 kamuolius. Ema Plentauskaitė pridėjo 15 taškų.

Pirmąją dieną pusfinaliuose Vilniaus KM I-Jaunieji talentai 86:36 nepaliko vilčių V.Knašiaus KM I komandai, o V.Knašiaus II komanda 77:57 nugalėjo Kauno KM „Aisčiai“ auklėtines.

Į geriausiųjų finalo ketverto simbolinį penketuką pateko čempionės Dalia Belickaitė ir Laura Juškaitė, o taip pat Roberta Mizgerytė (V.Knašiaus KM II), Milita Stalaučinskaitė (V.Knašiaus KM I) ir Justina Razukevičiūtė (Kauno KM „Aisčiai“).