Mantas Kalnietis svariai prisidėjo prie „Lokomotiv“ pergalės
Nuotr. Fotodiena.lt
Mantas Kalnietis ir Simas Jasaitis kartu pelnė 23 taškus, o jų atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv“ komanda žengė į VTB Vieningosios lygos ketvirtfinalį. Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai namuose 88:77 (24:16, 26:26, 26:15, 12:20) pranoko Donecko „Doneck“ klubą su Dariumi Songaila.

Aštuntfinalio seriją „Lokomotiv“ laimėjo „sausai“ – 2:0. Ketvirtfinalyje Krasnodaro ekipa susitiks su Kazanės „Uniks“ žaidėjais.

Kalnietis per 31 minutę pelnė 15 taškų (2/5 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo bei surinko 18 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Jasaitis aikštelėje praleido 26 minutes, pasižymėjo 8 taškais (1/1 dvitaškio, 2/4 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 7 naudingumo balus.

Songaila pralaimėjusiems per 27 minutes pelnė 13 taškų (6/11 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 1 sykį suklydo, 3 kartus prasižengė bei surinko 12 naudingumo balų.

„Lokomotiv“: Nickas Calathesas 23 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), Derrickas Brownas 19, Mantas Kalnietis 15, Aleksandras Maričius 11, Simas Jasaitis 8.

„Doneck“: D'oras Fischeris 14, Darius Songaila 13, Ramelas Curry 12, Curtis Millage'as 9, Dmitrijus Gliebovas 9, Vojdanas Stojanovski 8, Ivanas Radenovičius 8 (9 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (5)
Tai jo žymiai stipresnė, tik Žalgiris du kartus laimėjo juos.

--
2013-05-04
-1
Šaunuoliai Lokomotiv, šaunuoliai VEF, pirmyn latviai link Eurolygos. O Lokomotiv su Unics bus tikrai įdomu
2013-05-04
+8
tiesa
Manau ir kitais metais nebus konkurencijos tarp Žalgirio ir Liet . Ryto . Žalgiris slegiamas skolos negalės konkuruoti su Vilniaus komanda .
2013-05-04
-1
TDaY
Aciu Dievui, kad Kalnietis paliko Zalgiri, nes galutinai ten butu supuves, o aukstesnio (daug aukstesnio) lygio klube atsiskleide visomis spalvomis. Zalgiris tik pudu perspektyviausius lietuvos ar Kroatijos zaidejus kaip Delas, Janavicius, Vasiliauskas, Butkevicius, Milaknis...
2013-05-04
-1
Žiūrėjau rungtynes,tai vieni vartai.Lokomotyvas visą mačą užtikrintai pirmavo,ir tik gale biškį atsipalaidavo,kai jau buvo viskas aišku.Užtikrinta rusų pergalė.