Antrojoje pagal pajėgumą Ispanijos lygoje Lugo „Breogan“ ekipa išvykoje 65:78 (21:13, 12:13, 14:20, 18:28) neatsilaikė prieš Kasareso „Patrimonio De La Human“ komandą. Ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus 2-2.

Pralaimėjusiems Gintaras Leonavičius per 31 minutę pelnė 13 taškų (1/3 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 sykius prasižengė, išprovokavo 1 pražangą, perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, užsidirbo 1 bloką, 1 kartą suklydo ir surinko 8 naudingumo balus.

Nesėkmę patyrė ir Hueskos „Lobe“ komanda, namie 61:71 (15:20, 15:19, 15:17, 16:15) pripažinusi Alikantės „Lucentum“ ekipos pranašumą. Ketvirtfinalio seriją 3-1 laimėjo į pusfinalį patekęs „Lucentum“ klubas.

„Lobe“ komandai, kurios garbę gina Deividas Pukis, tai buvo paskutinės sezono rungtynės. Lietuvis per 3 minutes prametė 1 tritaškį ir surinko -1 naudingumo balą.