Ramūnas Šiškauskas ir Robertas Javtokas iškovojo pirmą svarbią šio sezono pergalę. Lietuvių atstovaujamas Atėnų „Panathinaikos“ klubas Graikijos taurės turnyro aštuntfinalyje 79:71 įveikė Pirėjo „Olympiakos“, su kuriuo sutartį yra sudaręs Arvydas Macijauskas.

Šešiolika taškų per pirmą rungtynių pusę pelnęs Henry Domercantas padėjo „Olympiakos“ antrajame kėlinyje įgyti 9 taškų persvarą. Visgi prieš ilgąją pertrauką sėkmingas Sani Bečirovičiaus ir Šiškausko, pirmoje rungtynių dalyje pelniusio 9 taškus, žaidimas padėjo „Panathinaikos“ priartėti iki 4 taškų – 35:39.

Po trijų kėlinių „Olympiakos“ dar pirmavo (58:55), tačiau per paskutinį ketvirtį strigo varžovų gynybos gniaužtuose ir „Panathinaikos“ persvėrė rezultatą bei iškovojo pergalę.

Šiškauskas buvo vienas rezultatyviausių savo ekipoje, pelnęs 12 taškų. Tuo tarpu Javtokas net nepasirodė aikštėje.

„Panathinaikos“: Sani Bečirovičius 18 taškų, Dejanas Tomaševičius 14, Ramūnas Šiškauskas 12, Mike‘as Batiste‘as 10, ... Dimitris Diamantidis 6 (10 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvūs perdavimai).

„Olympiakos“: Henry Domercantas 19, Sofoklis Schortsanitis 11, Scoonie Pennas 10, Andrija Zizičius 9.