Carmelo Anthony iki dvigubo dublio pritrūko atkovoto kamuolio
Nuotr. Reuters-Scanpix
Niujorko „Knicks“ komanda per dvylikos minučių atkarpą trečiajame ir ketvirtajame kėliniuose į savo krepšį praleido vos 4 taškus ir tai jiems garantavo pirmąją pergalę NBA Rytų konferencijos pusfinalyje.

Mike'o Woodsono ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 105:79 (29:20, 18:22, 25:24, 33:13) įrodė pranašumą preš Indianos „Pacers“ krepšininkus ir serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus 1-1.

Carmelo  Anthony
PTS 32 | REB 9 | AS 3 | ST 2
Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus žaisti tris minutes priekyje buvo „Pacers“ (64:62), tačiau šeimininkai spurtavo 36:4 ir mačo nugalėtojas niekam nebekėlė abejonių (98:68).

Per šį laikotarpį svečių ekipa penkis kartus suklydo, prametė penkis dvitaškius, aštuonis tritaškius ir tris baudas.

Pirmąjį serijos mačą „Pacers“ laimėjo 102:95.

Šį kartą „Knicks“ pagrindinė pergalės priežastis buvo trigubai mažesnis klaidų skaičius už varžovų. Niujorko komanda suklydo vos 6 kartus, „Pacers“ kamuolį prarado 21 sykį.

„Knicks“: Carmelo Anthony 32 (9 atk. kam.), Imanas Shumpertas 16, Raymondas Feltonas 14, Pablo Prigioni 10, Kenyonas Martinas 10.

„Pacers“: Paulas George'as 20, Davidas Westas 13, George'as Hillas 12, Lance'as Stephensonas 9 (1/7 trit.).

Trečiasis tarpusavio mačas sekmadienį 3 val. ryto Lietuvos laiku vyks Indianapolyje.

Rungtynių epizodai:

Atrinkti (1) Visi (6)
tromoosStatline`as:Kai Melo atlieka 0 asistų - Knicks 5:0;Kai Melo atlieka 0 ar1 perdavimą - Knicks 19:7 - 73,1% pergalių.Išvada Knicks fanams? :D

Kai melo atlieka 0 arba 0 perdavimu.. parašiai tai tikrai gerai..
2013-05-08
-3
na idomiai klostosi ivykiai,manau po dvieju rungtyniu indianoje bus 2:2.O kas liecia melo ir j.r.,tai jie ir gelbetojai ir inkarai vienu metu.Sianakt melo gerai sulose,padorus pataikymas+be klaidu,o smith priesingai-tragiskas pataikymas+puse komandos klaidu padare.Zodziu,labai skirtingos komandos zaidzia,jei knicks lyderiams sekasi+komandos draugai gerai zaidzia,tai jie gali nugaleti bet ka,o pacers komanda labai komandiska,bet kartais jai lemiamu metu labai truksta lyderio.Sunku nuspeti sia serija,bet knicks turetu laimeti 4:2 arba 4:3.