Gintaro Leonavičiaus sezonas – baigtas
Nuotr. AltoAragon

Gintaro Leonavičiaus ir Lugo „Breogan“ komandos pasirodymas antroje pagal pajėgumą Ispanijos lygoje – baigtas.

Lietuvio atstovaujamas klubas lemiamose ketvirtfinalio serijos rungtynėse savo aikštėje 72:75 (19:20, 18:16, 19:17, 16:22) nusileido Kasareso „Patrimonio De La Human“ ekipai bei seriją iki trijų pergalių pralaimėjo 2-3.

Rungtynes starto penkete pradėjęs Leonavičius per 25 minutes pelnė 6 taškus (3/5 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 0/1 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 metimus, po sykį prasižengė ir surinko bei surinko 6 naudingumo balus.

Šį sezoną antroje Ispanijos lygoje lietuvis iš viso sužaidė 29 susitikimus, per kuriuos vidutiniškai ant parketo praleisdavo po 29 minutes, pelnydavo po 10,1 taško ir atkovodavo po 2,7 kamuolio.

Lugo klubas reguliariajame sezone keturiolikos ekipų turnyro lentelėje užėmė penktą vietą.

Atrinkti (0) Visi (2)
j
jeigu jau rasot, tai galetumet ir pasidometi, kad zmogui ciurna luzo 3ciam kelinyje. o ne tik is acb.com istraukti rezultata ir sausa statistika parasyti.