Šarūnas Jasikevičius iš Londono grįš tuščiomis
Nuotr. Reuters – Scanpix
Pirmą karjeros Eurolygos pusfinalį pralaimėjęs Šarūnas Jasikevičius negalėjo ramiai vykti į viešbutį. Po pralaimėto mačo Madrido „Real“ ekipai jis daugiau nei valandai liko Londono O2 arenoje, kur turėjo atikti dopingo procedūras.

Galiausiai ištrūkęs, Jasikevičius neslėpė nusivylimo.

„Barcelona“ ketvirtajame kėlinyje pirmavo 9 taškų persvara, tačiau ją iššvaistė ir pralaimėjo 67:74.

„Jausmas toks, kad atidavėme tai, ką turėjome savo rankose. Pergalė buvo mūsų rankose, mes juos „perlaužėme“, o per dvi minutes jie mus „perlaužė“ atgal“, – komentavo Jasikevičius.

„Real“ rungtynes savo naudai pakreipė, kai ketvirtajame kėlinyje surengė spurtą 17:2.

„Tokiose rungtynėse viską lemia detalės, – komentavo Jasikevičius. – Tai užtvaros nepastatai, tai padarai kvailą klaidą, tai nepataikai metimo. Kelis kartus prasižengėme, atidavėme greitą ataką. leidome įmesti du taškus su bauda. Daug kvailų klaidų, kurios susideda į viską.“

Sekmadienį „Barcelona“ dėl trečiosios vietos žais su Maskvos CSKA komanda, kuri kitame pusfinalyje neprilygo Pirėjo „Olympiakos“ komandai. Jasikevičius pakartojo savo nesupratimą, kodėl tokios dvikovos apskritai yra žaidžiamos.

„Man tai absoliučiai nesvarbios rungtynės. Jas reikia sužaisti dėl atvažiavusių fanų, bet tai absoliučiai absurdiškos rungtynės“, – sakė Jasikevičius.

Visas Jasikevičiaus komentaras:

Atrinkti (0) Visi (10)
ddd sutinku su tavim kai jam bus 40 ir dar zais ikalsim sampo kartu
2013-05-12
+1
ddd
tikiuopsi jaska dar palosh iki 40 , butu grazus skaicius atsisveikint su krepsiniu
2013-05-11
+2
vidas5Nu jo, turi pabaigt sezoina, pagal kontrakta ir jei ne tai, Jaska detu dideli, ant sirgaliu. Dave tai aiskiai suprasti. Pasikeles tipas.

Tu to nesupranti ir niekada nesuprasi ka jaucia zaidejas praloses pusfinali...
-8
GTRooTubeO tai bronzos jie negauna, ar kokio diplomo ar tai padėkos rašto, kur parašyta 3 vieta?

Ne, tai klubinis trovejus ir medaliu neduoda kitiems. Juk NBA antrai komandai irgi nieko neteikia. Cempionams ziedai/medalis ir taure, kitiems nieko :) O del padekos rasto... :DDD jie juk ne treciokai kokie, toks kaip Jasikevicius garbes rasta iskart mestu sonan :)