Mantas Kalnietis prie pirmosios „Lokomotiv“ pergalės ketvirtfinalyje prisidėjo pelnydamas 8 taškus
Nuotr. Lokomotiv-Kuban
Solidžia pergale VTB Vieningosios lygos ketvirtfinalio seriją pradėjo Simo Jasaičio ir Manto Kalniečio atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv“ ekipa.

Ji išvykoje 80:72 (23:18, 23:17, 23:15, 11:22) nepaliko vilčių Kazanės „Uniks“ krepšininkams ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Kazanės ekipa VTB pirmenybių reguliariojo sezono A grupėje užėmė antrąją vietą ir pateko tiesiai į ketvirtfinalį. Tuo tarpu Krasnodaro klubui teko pasitikrinti jėgas aštuntfinalyje, kur jis dukart patiesė „Doneck“ krepšininkus.

Aikštės šeimininkai trumpam išsiveržę į priekį buvo tik pirmosiomis susitikimo minutėmis. Tačiau tritaškius sėkmingai metę svečiai greitai perėmė iniciatyvą ir atitrūko.

„Lokomotiv“ ekipa pirmoje rungtynių dalyje pataikė 6 tolimus metimus ir dar prieš didžiąją pertrauką susikrovė dviženklį pranašumą (46:35).

Prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė jau 19 taškų, o Kazanės klubas panaikinti solidaus deficito nepajėgė.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Kalnietis nugalėtojams per 25 minutes pelnė 8 taškus (1/4 dvitaškių, 2/5 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 1 pražangą, 4 sykius suklydo, 2 kartus prasižengė ir surinko 4 naudingumo balus.

Jasaitis rungtynėms buvo registruotas, tačiau aikštėje nepasirodė.

Antrosios serijos rungtynės ketvirtadienį vėl bus žaidžiamos Kazanėje, o trečiasis mačas šeštadienį bus žaidžiamas Krasnodare.

Šios poros laimėtoja pusfinalio serijoje iki trijų pergalių kausis su Kauno „Žalgirio“ ir Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ poros nugalėtoja.

„Uniks“: Chuckas Eidsonas 19 (6 atk. kam.), Konstantinos Kaimakoglou 12, Nikita Shabalkinas 12, Mire Chatmanas 11.

„Lokomotiv“: Nicholas Calathesas 20, Valerijus Lichodejus 19, Maximas Grigorjevas 10.

Atrinkti (0) Visi (7)
Protevis
Neidomu man tos serijos. Geriau butu final 4. Vienos svarbios ir geros rungtynes, o ne serija, kuri nualina krepsininkus ir po to rinktinei laiko nebera.

Viskas susiveda i bapkes. Kuo daugiau ziurovu, transliaciju, tuo daugiau uzdirba. Serija po serijos ;/ Greit pradesim eiti tik i lemiamas varzybas...