Šiandien (09.29) pirmąsias savo rungtynes Baltijos Krepšinio Lygoje (BBL) žaidė Vilniaus „Sakalų“ bei Šiaulių „Šiaulių“ krepšininkai. Šiauliečiai tik po atkaklios bei dramatiškos kovos išsivežė pergalę iš Vilniaus įveikę varžovus 87:73 (21:15, 17:23, 28:18, 21:17)

Krepšinio šventę pradėjo „Sakalų“ komandos treneriai, pasveikindami savo auklėtinį Martyną Gecevičių, vasarą iškovojusį Europos jaunių (iki 18 metų) čempionato sidabro medalį.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai, išsiverždami į priekį ir susikraudami kelių taškų pranašumą. Antrajame ketvirtyje po dviejų taiklių Justo Sinicos tritaškių metimų „Sakalams“ pavyko išlyginti rezultatą (38:38), tačiau tuomet šiauliečiai kėlinį užbaigė spurtu 7:0 ir iki didžiosios pertraukos susikrovė 7 taškų pranašumą.

Antrojoje mačo dalyje intriga dar labiau išaugo, kai „Sakalai“ sumažino savo deficitą iki 2 taškų (49:51). Visgi trečiojo kėlinio pabaigą vėl sėkmingiau sužaidė „Šiaulių“ krepšininkai ir iki rungtynių pabaigos likus žaisti 10 minučių, „Šiaulių“ pranašumas išaugo iki dviženklio – 66:56.

Paskutinėje susitikimo atkarpoje šeimininkams vėl buvo pavykę sumažinti savo atsilikimą iki 5 taškų, tačiau „Šiauliai“ netrukus vėl atstatė turėtą persvarą (72:82). Per likusias dvi minutes „Sakalams“ pavyko pelnyti vos vieną tašką ir šiauliečiai šventė pirmąją pergalę rezultatu 87:73.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Arvydas Čepulis, pelnęs 18 taškų. Tadas Klimavičius surinko 14, Artūras Masiulis 13, Aurimas Kieža 11 (8 atk. kam.), Mantas Ruikis 9, Rolandas Vaičiūnas – 8 taškus.

„Sakalų“ ekipoje Martynas Gecevičius įmetė 15, Nerijus Strazdauskas 11, Aidas Viskontas 10, Vytautas Šarakauskas bei Justas Sinica – po 9 taškus.

Siauliai be Jomanto blankiau atrodo
2006-09-29
-1
Sorry uzh oftopa, bet straipsnioo apie Neptuno rungtynes nebuvo, o pasidzhiaugt norejosi... Sorry...