Maskvos CSKA krepšininkai įsirašė pirmąją pergalę VTB Vieningosios lygos ketvirtfinalio serijoje
Nuotr. AP-Scanpix
Londone karčią piliulę nuryję Maskvos CSKA žaidėjai galingai startavo VTB Vieningosios lygos ketvirtfinalio serijoje.

Ettore Messinos auklėtiniai savo aikštėje 77:46 (18:18, 22:12, 22:9, 15:7) nepaliko vilčių Samaros „Krasnie Krilya“ žaidėjams bei serijoje iki trijų pergalių įsiveržė į priekį 1-0.

Antrajame kėlinyje aukštesnę pavarą įjungę aikštės šeimininkai į rūbinę išbėgo turėdami solidų pranašumą 10 taškų pranašumą (40:30). Po didžiosios pertraukos grįžę maksviečiai trečiąjį ketvirtį laimėjo 13 taškų persvara bei atgal nebesižvalgė.

CSKA kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo dvigubai (46 prieš 22) bei demonstravo labiau komandinį žaidimą (23 rez. perd. prieš 7).

CSKA: Aleksandras Kaunas 16, Andrejus Vorontsevičius 15 (8 atk. kam.), Milošas Teodosičius 11 (4 kld.), Nenadas Krstičius 10 (10 atk. kam., 4 kld.).

„Krasnie Krilya“: Andre Smithas 10, Antonas Puškovas 8, Omaras Thomasas 7.

Kitos serijos rungtynes bus žaidžiamos penktadienį Maskvoje.