Kobe Bryantą palyginimai su Michaelu Jordanu lydi visą karjerą
Kobe Bryantą palyginimai su Michaelu Jordanu lydi visą karjerą
Nuotr. AP – Scanpix
Legendinis treneris Philas Jacksonas niekada nemėgdavo lyginti dviejų krepšininkų, su kuriais jam teko garbė dirbti. Nes tie du krepšininkai – Michaelas Jordanas ir Kobe Bryantas, kuriuos jau seniai lydi nesibaigiantys palyginimai.

Visgi naujausioje savo knygoje Jacksonas peržengia šią ribą ir pateikia savo nuomonę apie abu krepšininkus. Ir pirmenybę jis, kaip ir galma tikėtis, suteikia Jordanui.

„Michaelas buvo charizmatiškesnis ir labiau bendraujantis nei Kobe. Jam patikdavo leisti laiką su komandos draugais ir apsaugininkais, žaisti kortomis, rūkyti cigarus ir juokauti, – rašoma Jacksono knygoje „Vienuolika žiedų: sėkmės siela“. – Kobe yra kitoks. Būdamas paauglys jis buvo uždaro būdo, iš dalies dėl to, kad buvo jaunesnis už kitus. Nelankė koledžo, todėl nesuformavo stiprių socialinių įgūdžių.

Kai Kobe prisijungė prie „Lakers“, jis vengdavo artimai bendrauti su komandos draugais. Tačiau vėliau tai keitėsi. Kobe dėdavo vis daugiau pastangų pažinti kitus žaidėjus, ypatingai išvykose.“

Jacksonas palygino abiejų krepšininkų sugebėjimus gynyboje ir čia pranašumą taip pat teikė Jordanui.

„Be abejonių, Michaelas buvo kietesnis ir geresnis gynėjas. Jis galėdavo įveikti beveik visas užtvaras ir išjungti iš žaidimo bet kurį varžovą. Kobe daug išmoko iš Michaelo ir mes dažnai jį naudojome kaip slaptą ginklą gynyboje. Kobe labai pasikliaudavo savo lankstumu ir gudrybėmis, tačiau gynyboje jis dažnai rizikuodavo ir turėdavo už tai susimokėti“, – rašo Jacksonas.

Legendinis treneris atkreipė dėmesį ir į tai, kad Jordanas per savo karjerą krepšį atakavo beveik 50 proc. taiklumu, kai Bryanto taiklumas – apie 45 proc.

„Jordanas natūraliai laukdavo, kol pradėdavo jausti žaidimą ir neskubindavo įvykių, o Kobe dažnai skuba, ypač, kai rungtynės nevyksta palankiai jam. Kai jam nekrenta, jis mes tol, kol pradės pataikyti. Michaelas tokiu atveju didesnį dėmesį skirdavo gynybai, rezultatyviems perdavimams ar užtvarų statymui“, – rašoma knygoje.


Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (37)
MIRKA3
Taigi pirko Kobe komandai laikrodzius...
2013-05-19
+1
Atsakyti
AmazingTas Jacksonas tas pats kaip Messina, enkasi treniruoti tas komandas, kur yra lygos super žvaigždės, tai toks ir treneris iš jo, jei toks kietas būtų, tai nebūtų pabėgęs š Lakersų ir prisidengęs liga, jei taip rimtai sirgtų, tai nesiryžtų vėl treniruoti komandos.


Tu supranti tikiuosi, kad jis vos paėjo jau už lakersus paskutinį sezoną treniruodamas? Po to turėjo operacijų, kaip jau pranešta vėžį.
2013-05-18
+4
Atsakyti
Tas Jacksonas tas pats kaip Messina, enkasi treniruoti tas komandas, kur yra lygos super žvaigždės, tai toks ir treneris iš jo, jei toks kietas būtų, tai nebūtų pabėgęs š Lakersų ir prisidengęs liga, jei taip rimtai sirgtų, tai nesiryžtų vėl treniruoti komandos.
2013-05-18
+4
Atsakyti
avigalviai
ka cia is viso lyginat. Iki Jordano krepsinis dar tik vystesi ir tobulejo, Jordano laikais krepsinis pasieke savo pika, o dabar po truputi issigimsta. Su visais taisykliu pakeitimais, komandu pasirinkimais, pinigais ir glusu teiseju armija aiksteleje krepsinis virsta cirku, ir pagrindinis jo veikejas jau kelerius metus isrenkamas tas pats klounas
2013-05-17
Atsakyti
kazkaip pamirso Philas Jordan pasisakymus apie komandos draugus

http://blacksportsonline.com/home/2012/1...

“We’re beating a lot of poor teams. So what? We won a lot of games last year, too. Will Horace and Bill still be playing at this level in the playoffs…Can Pip keep it up?”

“I hate being out there with those garbage men. They don’t get you the ball.”

“You’re an idiot. You’ve screwed up every play we ever ran. You’re too stupid to even remember the plays. We ought to get rid of you.” – Michael to Horace Grant

“If you [pass the ball to Bill Cartwright], you’ll never get the ball from me.”

“We’re not winning because of talent. We’re just beating bad teams.”

“Headache tonight, Scottie?” – Michael asks Scottie, while showing him his 2-for-16 line

“It’s probably a twelve-day. He needs two days to wake up.” – Michael on a ten-day contract teammate

“He can’t do anything with the ball. Don’t give it to him.” – Michael yelling at Paxson who passed the ball to Purdue

“You ever hear of a guy, six-eleven maybe and two hundred sixty pounds, a guy big and fat like that and he can’t get but two rebounds, if that many, running all over the damn court and he gets two rebounds? Big guy like that and he gets one rebound. Can’t even stick his **** into people and get more than that…Big, fat, fat guy. One rebound in three games. Power forward. Maybe they should call it powerless forward.” – Michael ripping Stacey King a new one

“He was scared in there and panicking. He just lost it when Stockton scored.” – Michael on B.J. Armstrong’s mental fragility”

“They don’t need a ticket to watch you sitting on the bench. They can go to your house for that.” – Michael to Charles Davis who was sorting through his tickets for his family and friends

“Give me the ******* ball.” – Michael to Doug Collins who drew up a play for Dave Corzine
2013-05-17
-8
Atsakyti
Komentaras
"Kobe dažnai skuba, ypač, kai rungtynės nevyksta palankiai jam. Kai jam nekrenta, jis mes tol, kol pradės pataikyti."

ahahaha sitas sakinys geriausiai atspindi didziausia lygos savanaudi!

2013-05-17
-4
Atsakyti
Komentaras
[color=aqua]"Kobe dažnai skuba, ypač, kai rungtynės nevyksta palankiai jam. Kai jam nekrenta, jis mes tol, kol pradės pataikyti."

ahahaha sitas sakinys geriausiai atspindi didziausia lygos savanaudi!
2013-05-17
Atsakyti
TheKingJames6
Alanas

M.Jordan buvo geresnis kaip asmenybė, tiesa sakant manau, net daugelis čia rašančių komentarūs moka geriau bendrauti, nei Kobe, kurio ego keikia daugelis su juo žaidusių. Žiauriai pasikėlęs personažas, ale VIP, viską daro atskirai nuo komandos, net nevalgo kartu. Nenuostabu, kad ir aikštelėje MJ geresnis buvo, ką patvirtino ir jų treneris.

Sakyčiau M.Jordan reiktų lyginti su Lebronu, kaip geriausius savo laikmečio žaidėjus, juk Kobe MVP gavo vos vieną ar du kartus, o Lebronas pastaruoju metu beveik kasmet. Visiškai sutinku :)
2013-05-17
Atsakyti
stalius
Teisingai sako nes MJ.buvo neitiketinas zaidejas geriausias visu laiku.Kobe irgi nenuvertinciau ispudingas zaidejas lojalus klubui ir aisku puikus lyderis.Manau 2 geriausi sg visu laiku nba lygoje.
2013-05-17
+3
Atsakyti
TDaY
Apskritai iki traumos Kobe buvo net geriausias siuo metu zaidziantis krepsininkas. Dabar si titula perleido Durantui. Ir, manau, perleido ji bent kokiems 7-8 metams.
2013-05-17
Atsakyti
Azoo
Ir vel provokuojanti tema, norint sukelti diskusijas tarp visu lankytoju ir didziausio basketnews trolio TDaY.
2013-05-17
Atsakyti
Antraste sako viena straipsnis raso kita, kaip ir visada, kad pritraukti skaitytoju, paciu apgiailetiskiausiu budu, sudominkit skaitytojus profesionalumu, o ne tuo ko nera parasyta :)
2013-05-17
-3
Atsakyti
TDI93фывKobe yra daug geresnis krepsininkas uz Jordana. Jis tesiog pareiske savo nuomone. Tokio kaip kobe nebus, nes ji yra toks vienintelis krepsinio talentas. Taip jis daug ko ismoko is jordono, nes galbut tuo metu jis buvo jo idealas. Kobe yra Nr,1 .Dėja Kobe nėra Nr 1. Tačiau tikrai yra nerealus žaidėjas ir manau beprasmiška lyginti dauguma žaidėjų ( Durant, James, Melo ir kt vienus su kitais) ar su MJ nes visi yra skirtingi.


Kad tas melo labai daznai komanda zemyn tempia ir siaip naudingumas ne kazka. Durant, tai manau dar po keliu metu bus zveris. O lebron sakyciau jau dabar geresnis nei kad kobe kada nors buvo. O su jordan nelyginsiu, bet kad jordan >kobe, tai cia aisq. O ir juos lengviau lygint, abu labiau scoreriai. Su lebronu sunku lygint.
2013-05-17
-6
Atsakyti
as
Jordanas ir Kobe patys megstamiausi mano zaidėjai sunku juos išskirti ir pasakyti kuris geresnis aišku geresnis yra Jordan jis turi 6 žiedus ir pažiūrėjus jo senus vaizdelius galima daug ko pamatyti.Kobe taip pat yra labai geras ištikimas vienai komandai visą karijiera žaidžia toje pačioje komandoje pagarba.Nenuvertinu tokiu žadiėjų kaip lewbron,durant,rose,melo,wade jie visi starai tad manau visus lyginti yra beprasmiška nes kiekvienas turi savo stipriu ir silpnų pusių.
2013-05-17
+5
Atsakyti
KareivuxxxMyliu_ŽalgirįPusė iš čia rašančiųjų net nėra ko gero stebėję Jordano žaidimo gyvai, o viską ką jie apie jį žino yra tik pasakojimai. O dabar švysčiojimai kas geriau - Jordanas ar Kobe/James yra nieko verti. Visai kiti laikai, skirtingas krepšinio lygis, krepšinio samprata ir t.t. Tokio žaidėjo kaip Jordanas daugiau jau niekada krepšinio pasaulis neturės. Taip, Kobe Bryantas, LeBronas James ir kt. all-star žvaigždės yra labai geri žaidėjai. TAČIAU jie niekada nebus tokio lygio, kokio buvo Jordanas. Sakykit ką norit, bet tai yra tiesa. :)O tu esi "gyvai" aiksteleje mates ji zaidzianti, jei nezinai tai yra pilnas internetas jo rungtyniu parsisiusti plius youtube, tad nemalk sudo kad tu tik vienas ji matei "gyvai"


Mačiau visą "Dream Team 1992 m." komandą. Kurioje žaidė tas pats Jordanas, Pippenas, Robinsonas, Birdas, Ewingas ir kt. super žvaigždės. Aišku, kad tai buvo rinktinė. Bet manau, kad gyvai žiūrėjimas tokios rinktinės kaip JAV su tokiais žaidėjais man paliko neišdildomą įspūdį, ko nepadarytų jokios NBA rungtynės, ypač šiais laikais. :) Taip, kad nežinai - nesakyk ir nekalbėk niekų. Siųskis tas varžybas ir žiūrėk įrašus.
2013-05-17
+10
Atsakyti
Myliu_ŽalgirįPusė iš čia rašančiųjų net nėra ko gero stebėję Jordano žaidimo gyvai, o viską ką jie apie jį žino yra tik pasakojimai. O dabar švysčiojimai kas geriau - Jordanas ar Kobe/James yra nieko verti. Visai kiti laikai, skirtingas krepšinio lygis, krepšinio samprata ir t.t. Tokio žaidėjo kaip Jordanas daugiau jau niekada krepšinio pasaulis neturės. Taip, Kobe Bryantas, LeBronas James ir kt. all-star žvaigždės yra labai geri žaidėjai. TAČIAU jie niekada nebus tokio lygio, kokio buvo Jordanas. Sakykit ką norit, bet tai yra tiesa. :)


O tu esi "gyvai" aiksteleje mates ji zaidzianti, jei nezinai tai yra pilnas internetas jo rungtyniu parsisiusti plius youtube, tad nemalk sudo kad tu tik vienas ji matei "gyvai"
2013-05-17
-3
Atsakyti
Pusė iš čia rašančiųjų net nėra ko gero stebėję Jordano žaidimo gyvai, o viską ką jie apie jį žino yra tik pasakojimai. O dabar švysčiojimai kas geriau - Jordanas ar Kobe/James yra nieko verti. Visai kiti laikai, skirtingas krepšinio lygis, krepšinio samprata ir t.t. Tokio žaidėjo kaip Jordanas daugiau jau niekada krepšinio pasaulis neturės. Taip, Kobe Bryantas, LeBronas James ir kt. all-star žvaigždės yra labai geri žaidėjai. TAČIAU jie niekada nebus tokio lygio, kokio buvo Jordanas. Sakykit ką norit, bet tai yra tiesa. :)
2013-05-17
+2
Atsakyti
ar užtvarų statymui“


Gi toj gaus pizdy nuo TDaY Philas. Ką čia jis nusišneka, gi TDaY kuris yra peržiūrėjęs daugiau MJ rungtyniu, negu MJ yra sužaidęs aiškiai sako, kad MJ niekad nestatė sieneliu.
2013-05-17
-12
Atsakyti
„Michaelas buvo charizmatiškesnis ir labiau bendraujantis nei Kobe. Jam patikdavo leisti laiką su komandos draugais ir apsaugininkais, žaisti kortomis, rūkyti cigarus ir juokauti, – rašoma Jacksono knygoje „Vienuolika žiedų: sėkmės siela“. –------------------> Truputi laikai pasikeite. tas pats juozukas sake kad anksciau lt rinktinei visi susesdavo ir bendraudavo, o dabar laikai kiti , visi labiau eina su fanais i socialinius ir t.t
2013-05-17
+7
Atsakyti
Kendalas Gillas
Jeigu kas ir gali juos objektyviai palyginti, tai butent Jaksonas, nes treniravo abu ir ne vienerius metus.. Visi kiti kalbes simpatiju vedini. Galiausiai Kobei daug padejo Sakas, Jordanas neturejo tokio monstro ir vede i prieki vienas (su visa pagarba Scottie, bet jis ne Sakas)
2013-05-17
-4
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 37

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.