Virginijaus Praškevičiaus debiutas Ispanijos čempionate paženklintas sunkia Fuenlabrados „Alta Gestion“ komandos pergale. Ji tik po pratęsimo 95:90 (20:25, 16:15, 25:12, 21:30, 13:8) įveikė „C.B. Granada“ klubą.

Praškevičiaus buvo rezultatyviausias komandoje. Nuo suolelio pakilęs puolėjas per 35 minutes pelnė 18 taškų (2/4 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 5/5 baudų), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Pergalingai ACB pirmenybes pradėjo ir Dainiaus Šalengos klubas. Žeronos „Akasvayu“ svečiuose minimaliu skirtumu 75:74 (13:22, 17:16, 17:12, 28:24) palaužė Valjadolido „Grupo Capitol“ krepšininkus.

Lietuvis buvo ne itin pastebimas. Per 19 minučių Šalenga pelnė 5 taškus (2/4 dvitaškių, 1/2 baudų) ir atkovojo 2 kamuolius.

Kitose šeštadienį žaistose rungtynese Madrido „Real“ 85:56 (21:14, 20:11, 25:16, 19:15) įveikė Malagos „Unicaja“. „Real“ į pergalę vedė 14 taškų pelnęs Louisas Bullockas, o Malagos ekipai 16 taškų surinko Kostas Vassiliadis.