Rimo Kurtinaičio treniruojama komanda įrodinėja esanti visa galva stipresnė už Latvijos čempionus
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Penkis kartus turtingesnė Maskvos srities „Chimki“ ekipa ir antrajame VTB Vieningosios lygos ketvirtfinalio serijos mače sutriuškino Ramūno Butauto komandą.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai namie 104:82 (27:27, 30:20, 21:19, 26:16) nugalėjo Rygos VEF ekipą ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0.

Antrasis ketvirtfinalio serijos mačas baigėsi beveik identišku rezultatu, kaip pirmasis. Jį „Chimki“ laimėjo 103:82. Trečiosios rungtynės sekmadienį bus žaidžiamos Rygoje.

Šios ketvirtfinalio poros nugalėtoja pusfinalio serijoje iki trijų pergalių kausis su Maskvos CSKA ir Samaros „Krasnie Krilya“ poros laimėtoja.

Šį sezoną 5 mln. eurų biudžetą surinkę Latvijos čempionai „Chimki“ klubui priešinosi pusantro kėlinio, tačiau per paskutinę ketvirčio minutę du tritaškius smeigę rusai susikrovė dviženklį pranašumą (57:47).

Net 15 tritaškių pataikę „Chimki“ krepšininkai antroje mačo dalyje dar labiau padidino persvarą ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Donatas Zavackas pralaimėjusiems per 32 minutes pelnė 19 taškų (1/3 dvitaškių, 5/6 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, 2 sykius suklydo, 1 kartą prasižengė, užsidirbo 1 bloką ir surinko 22 naudingumo balus.

Antanas Kavaliauskas rungtynėms registruotas nebuvo.

„Chimki“: Vitalijus Fridzonas 15, Kelvinas Riversas 14, Paulas Davisas 14, Petteris Koponenas 12, Zoranas Planiničius 11 (13 rez. perd.).

VEF: E.J.Rowlandas 20, Donatas Zavackas 19, Dairis Bertanis 9, Lauris Blausas 9, Willas Danielsas 9, Kristapas Janičenokas 9.

Atrinkti (0) Visi (2)
hmz
Vefas kaip vefas. Bet mane stebina, kad Kurtinaitis atsipūtęs run'n'gun stilium lošia. O visą laiką garsėjo kaip gynybos šalininkas :)